Tikrai esate matę skundų, apie per laiką sulėtėjančius prietaisus, tai gali būti ne tik išmanieji telefonai, bet ir planšetės ar kompiuteriai. Dauguma tiki, kad technologijų kompanijos laikui bėgant specialiai sulėtina savo prietaisus, kad žmonės pirktu naujus. Konspiracijos teorijų fanatikai tai vadina planuojamu pasendinimu. „New York Times“ žurnalistas tai neigia ir sako, kad dėl visko kalta atnaujinama programinė įranga. Bet pagalvojus, kas tą programinę įrangą mums duoda jei ne gamintojai?

Pastebėta, kad kai tik išleidžiamas naujas „iPhone“ masė žmonių pradeda skųstis, kad jų dabartinis „iPhone“ sulėtėjo. Kad ir šiemet, rugsėjo – lapkričio mėnesiais, kai buvo išleidžiami „iPhone 8“ ir „iPhone X“ telefonai, „Google“ paieškos variklyje raktažodžio „lėtas iPhone“ (angl. slow iPhone) naudojimas išaugo 50 %. O dėl to galėtume kaltinti ką tik išleistą „iOS 11“ operacinę sistemą, kuri buvo skirta net 5 metų senumo „iPhone 5S“. Tad natūralu, kad su naujausia programine įranga seni prietaisai gali veikti lėčiau.

Kaip pažymi straipsnio autorius. Inžinieriai testuodami telefonų atnaujinimus, negali numatyti visų atvejų. Pavyzdžiui, kiek jūs turite programėlių, nuotraukų ar šiaip failų. Atnaujinant telefoną visa informacija yra perstumdoma, todėl įdiegus naujesnę operacinę sistemą gali sulėtėti bet kokių veiksmų atlikimas: kameros įjungimas, naršylės įjungimas ir t.t.  Todėl patariama atliekant didesnį atnaujinimą išsisaugoti savo failus ir viską padaryti švariai. Tas pats patarimas puikiai tinka ir „Windows 10“ operacinei sistemai, kai „Microsoft“ dabar leidžia didelius atnaujinimus. Paskutinis jų buvo „Fall Creators Update“, kuris pasirodė visai neseniai.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *