„Caseking.de“ elektroninė parduotuvė, kartu su gerai žinomu spartintoju „Der8auer“ imasi dar neregėto žingsnio. Parduotuvė siūlys „Core i7-8700K“ procesorius su sidabriniu karščio dangteliu.

Jau ne naujiena, kad kai kurios parduotuvės siūlo atrinktus procesorius, kurie turi geresnį spartinimo potencialą, bet už šią paslaugą, žinoma, tenka primokėti. Dar aukštesnė pakopa yra tie procesoriai, kurie jau yra su pakeista termo pasta, tarp lusto ir karščio dangtelio. Tuo tarpu „Caseking.de“ su „Der8auer“ nuėjo dar toliau, nes siūlys procesorius ne tik su tam tikru garantuotu spartinimo potencialu, pakeista termo pasta, bet ir su išskirtiniais karščio dangteliais.

Viso bus siūlomos trys „Core i7-8700K“ versijos: „Pro“ (originalus karščio dangtelis), „Advanced“ (nugludintas karščio dangtelis) ir „Ultra“ (sidabrinis karščio dangtelis). Jų garantuotas spartinimo potencialas varijuoja nuo 4.8 iki 5.2 GHz, nuo to priklauso, kiek teks papildomai sumokėti už atrinktą procesorių. Matome, kad pats brangiausias „Core i7-8700K Ultra“ procesorius su garantuotu 5.2 GHz potencialu bei sidabriniu karščio dangteliu kainuoja net 870 €, kas yra daugiau nei dviguba įprasto „Core i7-8700K“ kaina.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *