Jau seniai buvo žinoma, kad „Coffee Lake“ architektūra į vidutinį spartos segmentą pagaliau atitemps 6 branduolius. Bet net negalėjome pagalvoti, kad „Intel“ 6 branduolius pasiūlys su i5 serijos procesoriais.

Pagal naujausią informaciją aštuntos kartos „Core“ procesoriai gaus daugiau branduolių. Kaip ir dabar i7 serija galės pasigirti „HyperThreding“ technologija, kas mums suteiks 6 branduolius su 12 gijų. Sakoma, kad „Core i7-8700K“ turės 95 W TDP, tad čia nieko naujo. Šio procesoriaus bazinis dažnis turėtų būti 3.7 GHz. Kiek silpnesnis modelis be „K“ prierašo ir atrakinto daugiklio turės 3.2 GHz bazinį dažnį.

Realiai visus nustebino tai, jog „Intel“ žemesnės pakopos i5 apkarpys kaip ir seniau, tik išjungs HTT technologiją ir galimai atjungs dalį spartinančiosios atminties. Tai reiškia, kad i5 procesoriai turės 6 fizinius branduolius su tiek pat gijų. „Core i5-8600K“ turėtų gauti 3.6 GHz bazinį dažnį, o jo TDP bus kaip ir spartesnio „Core i7-8700K“ (95 W). Skelbiama, kad lėčiausias iš i5 serijos procesorių (i5-8400) irgi turės 6 branduolius. Procesoriaus bazinis dažnis bus tik 2.8 GHz, o TDP sieks viso labo 65 W.

Tuo pačiu „Intel“ 6 branduolius pasiūlys ir mobiliame segmente. Manoma, kad tokie procesoriai turės apie 45 W siekiantį TDP, o jų dažnis suksis apie 2.0 GHz.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *