Panašu, kad greitu metu žemutiniame kainų segmente telefoną išsirinkti bus gan nesunku, nes „LEAGOO“ išleis labai neblogų specifikacijų itin prieinamą „KIICAA POWER“, kuris kainuos viso labo 62 €.

„LEAGOO KIICAA POWER“ nors ir tekainuoja 62 €, bet turi gerų savybių rinkinį. Šiame kainų segmente dar nematėme telefonų su dvigubomis galinėmis kameromis (8 MP + 5 MP). Bet bene svarbiausia ir labiausiai vertinama „LEAGOO KIICAA POWER“ savybė yra 4000 mAh baterija, jos tikrai užteks daugiau nei dienai, o telefoną naudojant ne itin daug pratempsite ir visą savaitę. Ne veltui telefono pavadinime matome žodį „Power“. Telefonas turi neperaugusį 5.0 colių IPS ekraną su 720p raiška, tad jį bus patogu laikyti kišenėje. Telefonas dar bus varomos šviežios „Android 7.0“ operacinės sistemos ir savyje turės lietuvių kalbą.

Už tokią kainą žinoma turėjo būti padaryti kompromisai. Telefone panaudotas „Mediatek 6580A“ sisteminis lustas su 4 branduoliais, kuris nepalaiko 4G ryšio. Bet šios kategorijos pirkėjai, nelabai dėl to turėtų nusivilti. Svarbu, kad „LEAGOO KIICAA POWER“ turi 2 GB atminties, kas užtikrins didesnio kiekio aplikacijų sklandų veikimą, o procesoriaus galios kasdienai irgi labai nepritrūks.

Dabar „LEAGOO KIICAA POWER“ galima tik užsisakyti iš anksto. Užsakymai bus pradėti vykdyti rugpjūčio 10 dieną.

 

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *