Vidutiniame segmente iš „Qualcomm“ pagaliau sulauksime lusto, kuris būtų pagamintas pagal pažangiausią litografija, tai yra 14 nm. Tuo lustu taps „Snapdragon 450“. Kaip žinia, pažangesnis gamybos metodas leidžia iš silicio išgauti daugiau spartos ir tuo pačiu dar sutaupyti elektros energijos, kas mobiliems telefonams yra labai svarbu. Naujojo lusto aštuonių A53 procesoriaus branduolių dažnis bus net 500 MHz didesnis nei pirmtako „Snapdragon 435“, t.y. sieks 1.8 GHz. Tai lems iki 25 % išaugusią spartą įvairiuose užduotyse

Baterijos tausojime „Snapdragon 450“ irgi bus daug geresnis. Lyginant su pirmtaku galėsime telefonu intensyviai naudotis 4 valandomis ilgiau.

„Snapdragon 450“ turės ir pagerintą „Adreno 506“ grafikos posistemę, kalbant paprastai ji bus spartesnė 25 %.

Pranešama, kad telefonai turintys „Snapdragon 450“ lustą kainuos 150 – 250 €, o prekyboje jų galėsime ieškoti jau šių metų paskutiniame ketvirtyje. Žinant Kinijos gamintojus telefonų su „Snapdragon 450“ sisteminiu lustų sulauksime ir dar geresnėmis kainomis. Pavyzdžiui su dabartinės kartos „Snapdragon 435“ lustu esantis „Xiaomi Redmi 4X“ kainuoja mažiau nei 100 €.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *