Savaitgalio metu internete pasirodė pirmosios „Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti AORUS Waterforce Extreme Edition“ nuotraukos, o dabar pranešama, kad išleidžiama dar ir „Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti AORUS Waterforce WB Extreme Edition“. Vos užmetus akį į griozdiškus pavadinimus sunku suprasti, kad tai dvi skirtingos vaizdo plokštės. Viena su vandens bloku, o kita su viskas viename skysčio aušinimu. Panašu, kad jos debiutuos kartu.

Ši „Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti AORUS Waterforce Extreme Edition“ serija turi 12+2 maitinimo grandinę ir jai energiją reikia tiekti per dvi aštuonių kontaktų jungtis. Vaizdo išvestys yra sekančios: 2 x HDMI 2.0b ir 3 x DisplayPort 1.2.

Žiūrint į „Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti AORUS Waterforce WB Extreme Edition“ dažnius pastebime, kad jie vieni didesnių. Branduolys boost režime tiksi iki 1746 MHz, arba net 10.4 % didesniu dažniu nei gamyklinės GTX 1080 Ti.

„Gigbyte“ kol kas nepraneša kiek tiksliai kainuos šie nauji galiūnai, bet aišku, kad šios vaizdo plokštės tikrai bus nepigios.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *