Visi stipriai sujudo išgirdę, kad „Intel“ su nauja X299 platforma pasiūlys net 18 branduolių procesorius, bet panašu, kad šio žingsnio buvo imtasi paskubomis tik pajutus realią grėsmę iš AMD dėl „Threadripper“ procesorių.

Tokias prielaidas leidžia daryti tas faktas, kad 18 branduolių „Intel Core-X“ procesoriai bus pristatomi kažkada vėliau. Savaitgalį net buvo pasigirdę kalbų, kad tai įvyks tik kitais metais. Tokiu atveju „Intel“ atrodytų labai prastai. Bet gavus naują pataisymą iš vieno „Asus“ darbuotojo paaiškėjo klaida. 18 branduolių „Skylake-X“ procesoriai turi pasirodyti vėliau šiemet, o ne kitais metais. Kada šis išleidimas galėtų įvykti nepranešama.

Kaip dabar atrodo, su X299 platformos debiutu neišvysime ir 14 bei 16 branduolių procesorių, nes „Skylake-X“ turi dvi lustų versijas: su mažu branduolių skaičiumi (iki 12) ir su dideliu branduolių skaičiumi (iki 18). Didysis lustas dabar, tikriausiai, dar nepasiekė tos fazės, kad galėtų būti gaminamas masiniu būdu.

Pagal dabartinę informaciją su pirmąją „Intel Core-X“ procesorių išleidimo banga gausime tik modelius turinčius iki 10 branduolių.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *