Kurį laiką diskrečių vaizdo plokščių rinka buvo varoma naujų vaizdo plokščių iš AMD ir „nVidia“, bet panašu, kad tie kas ilgai laukė jau atsinaujino ir šis segmentas vėl sminga žemyn. Taip rodo nauja JPR pateikiama statistika apie 2017 metų pirmąjį ketvirtį.

Pradžiai pažiūrėkime, kaip pasiskirsčiusios rinkos dalys tarp AMD ir „nVidia“. Per pirmąjį šių metų ketvirtį geriau sekėsi „nVidia“, nes jie sugebėjo savo rinkos dalį padidinti 2 %, iki 72.5 %. Tuo pačiu AMD lygiai tiek pat prarado, jų pyrago dalis – 27.5 %.

Žvelgiant bendrai paaiškėjo, kad per pirmąjį 2017 metų ketvirtį diskrečių vaizdo plokščių pardavimai sumažėjo 29.8 % lyginant su ketvirčiu prieš tai ir 19.2 % lyginant su laikotarpiu prieš metus. Manoma, kad panašios neigiamos tendencijos tęsis ir antrame šių metų ketvirtyje.

„nVidia“ diskrečių vaizdo plokščių pardavimai susitraukė 25.6 % (staliniai – -27.8 %, nešiojami – -23 %). AMD, tuo tarpu, pardavė 29.5 % mažiau diskrečių vaizdo plokščių (staliniai – -34.6 %, nešiojami – -16 %).

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *