AOC praneša apie naują „AGON“ serijos monitorių žaidėjams. Tai monitorius su G-Sync technologja, turintis 24.5 colių įstrižainės ekraną su 1440p raiška. Labiausiai stebinanti „AOC AGON AG251FG“ savybė yra net 240 Hz atnaujinimo dažnis. 

Atrask sklandumą iš naujo:
AOC pristato 240 Hz „AGON“ G-SYNC monitorių 

Amsterdamas, 2017 m. gegužės 23 d. – AOC pristato patį sparčiausią savo žaidimų monitorių su „NVIDIA“ G-SYNC technologija. „AOC AGON AG251FG“ monitorius gali pasigirti 240 Hz atnaujinimo dažniu, 1 ms reakcijos laiku ir judesio susiliejimą mažinančia „NVIDIA“ ULMB technologija. Šalia „NVIDIA“ G-SYNC modulio suteikiamos itin sparčios reakcijos, monitorius turi ir kitų, žaidėjams skirtų, aukščiausios klasės savybių, kaip „AOC Shadow Control” technologiją ir ergonomišką „AOC Ergo Dial Base” stovą.


Aukščiausia sparta žaidėjams: „AOC AGON AG251FG“, turintis 240 Hz atnaujinimo dažnį ir „NVIDIA“ G-SYNC modulį

Maksimalus sklandumas „NVIDIA“ naudotojams

„AOC AGON AG251FG“ turi 24.5 colių įstrižainės „Full-HD” raiškos TN panelės ekraną (16:9 formato, 1920 x 1080 pikselių), kuris yra šiek tiek didesnis už įprasto dydžio 24 colių įstrižainės ekranus, dažniausiai naudojamus elektroniniam sportui  („esports”). Dėl 240 Hz atnaujinimo dažnio ir įmontuoto „NVIDIA“ G-SYNC modulio, tai puikus pasirinkimas žaidėjams, naudojantiems „NVIDIA“ vaizdo plokštes ir siekiantiems kiek įmanoma sklandesnės žaidimo eigos. G-SYNC technologija sinchronizuoja ekrano kadrų atnaujinimo dažnį su vaizdo plokštės grafikos procesoriumi (GPU) tam, kad panaikintų ekrano vaizdo plyšinėjimą, minimalizuotų trūkčiojimą ir įvesties delsą. Monitoriaus 1ms reakcijos laikas ir „NVIDIA“ ULMB technologija sumažina judesio susiliejimą ir vaizdo atsilikimą iki minimalaus lygio, kad žaidėjai galėtų mėgautis ypač detalia grafika net ir itin spartaus veiksmo situacijose. „AOC bendrovėje mes suprantame „NVIDIA“ svarbą visiems užkietėjusiems žaidėjams ir entuziastams, kompanija metai iš metų tobulina kompiuterinių žaidimų patirtį su labiausiai pažengusiomis vaizdo plokščių technologijomis. Todėl mes pristatome G-SYNC modulį turinčią versiją mūsų apdovanojimus pelniusių 240 Hz monitorių serijoje.” – Alfonso Clemente, AOC produktų vadovas.

Komfortas profesionaliems žaidėjams

Kaip ir visi „AGON“ monitoriai, „AG251FG“ turi daug aukščiausios klasės funkcijų, didinančių žaidėjų komfortą ir gerinančių žaidimų kokybę. Tarp šių funkcijų yra: pakreipimo, pasukimo ir aukščio reguliavimo (yra patogi aukščio skalė) galimybes turintis „AOC Ergo Dial Base” stovas, ištraukiamas ausinių laikiklis ir nešimo rankena. Siekiant apsaugoti akis nuo nuovargio ilgai žaidžiant, siūloma mirgėjimą mažinanti „AOC Flicker Free” technologija, o potencialiai žalingą mėlynos spalvos trumpųjų bangų poveikį silpnina „AOC Low Blue Light” režimas. Papildomas privalumas žaidžiant tamsiose scenose „AOC Shadow Control” pasirinktis, leidžianti žaidėjams paryškinti itin tamsias ekrano sritis, nedarant poveikio likusiai ekrano daliai.

Tikimasi, kad „AOC AGON AG251FG“ bus galima įsigyti 2017 m. rugpjūčio mėnesį. Gamintojo siūloma mažmeninės prekybos kaina yra 599 €.

AG251FG specifikacijos:

Modelio pavadinimas

AG251FG

Panelė

24.5″ TN @ 240 Hz

Rezoliucija

1920 x 1080 pikseliai

Sinchronizavimo technologija

G-SYNC

Išvestys

1 x HDMI

1 x DisplayPort

4 x USB 3.0
Audio išvestis

Mikrofono įvestis/išvestis

Specialios funkcijos

Ergonominis stovas

„NVIDIA“ ULMB režimas

Stereo garsiakalbiai

1 ms atsako laikas

Išleidimas Europoje

2017 m. Rugpjūtis

Rekomenduojama kaina

599 €

 

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *