Šią savaitę buvo pasirodę gandai, kuriuose nedviprasmiškai buvo teigiama, jog „Intel“ sutarė su AMD ir licencijavo AMD grafikos technologijas, kurias galėtų naudoti ateityje.

Bet šią informaciją greitai suskubo neigti pati „Intel“. Tiesiai šviesiai pasakyta, kad ši informacija yra klaidinga. „Intel“ neturi jokių licencijavimo sutarčių su AMD grafikos srityje.

Šį gandą dar antradienį paskleidė „Fudzilla“, o tai lėmė net 12 % AMD akcijų brangimą. Pasirodžius „Intel“ paneigimui, akcijos vėl grįžo į pradinę padėtį.

Papildymas:

Tuo tarpi „Fudzilla“ parengė naują straipsnį, kuriame gina savo informaciją ir yra užtikrinti savo slaptų šaltinių teisingumu. Pasak „Fudzilla“ sutartis tarp AMD ir „Intel“ pasirašyta jau kuris laikas, bet „Intel“ ir negali nieko kito daryti, kaip tik neigti susitarimą su AMD grafikos srityje. Neva toks yra industrinis standartas ir apie sutartį sužinosime tik tada, kai jau bus išleidžiami realūs produktai naudojant „Radeon“ grafiką. O tai, pasak „Fudzilla“, įvyks jau gan greitai, šių metų pabaigoje

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *