Geriausias vaizdas namuose:
elegantiško lenkto dizaino naujasis 32 colių įstrižainės „Philips“ skystųjų kristalų monitorius dovanoja nepaprastas spalvas

  • „Ultra Wide-Color“ technologija tikrovei artimam vaizdui sukurti
  • Adaptyvusis sinchronizavimas greitam veiksmui sklandžiau rodyti
  • Elegantiškas 1800 spindulio išlinkis namams

Amsterdamas, 2017 m. gegužės 4 d. Technologijų bendrovė MMD, pagal licenciją valdanti „Philips monitors“ prekių ženklą, pristato naują „E-line“ serijos 32 colių įstrižainės lenktą monitorių, skirtą namų naudotojams, – tai fantastiškos spalvos ir lenkto ekrano žiūrėjimo potyris gyvenamojoje erdvėje. Platus rodymo kampas ir „Full HD“ raiška papildo „Ultra Wide-Color“ technologiją, taigi šis naujas monitorius paįvairina jau ir taip įspūdingą „Philips monitors“ lenktų monitorių šeimą ir dar kartą patvirtina MMD įsipareigojimą lenktų monitorių segmente siūlyti universalų bei visapusišką asortimentą.

Svarbiausia – universalumas ir veiksmingumas

Tikimasi, kad monitoriai namuose bus tinkami daugeliui užduočių. Naujasis 32 colių įstrižainės 328E8QJAB5 yra pakankamai didelis, kad suteiktų žiūrovams erdvės pojūtį, kad ir ką jie veiktų. Lenktu ekranu švelniai aprėpiamas žiūrovo regos laukas padeda susikoncentruoti ir sutelkti dėmesį į esamu metu atliekamą užduotį – tai labai svarbu namų aplinkoje, kur daug visko vyksta.

Naujausias monitorius sukonfigūruotas taip, kad naudotojas gautų nepriekaištingą bet kokios veiklos kokybę – nuo kasdienių užduočių, tokių kaip elektroninių laiškų rašymas draugams ar socialinių tinklų sienos tikrinimas, iki veiklos, kuriai rodymo kokybė yra nepaprastai svarbi, pvz., mėgstamo serialo žiūrėjimas internetu arba vaizdo įrašų redagavimas prieš skelbiant juos internete. „Full HD“ raiška (1920 x 1080 pikselių), 16:9 kraštinių santykis ir pažangi vertikaliojo lygiavimo technologija (VA panelė) naudotojui suteikia galimybę mėgautis ryškiu vaizdu užsiimant bet kokia veikla. Naujausia „Ultra Wide-Color“ technologija 32 colių įstrižainės ekrane užtikrina plačią 103 % NTSC ir 126 % sRGB (CIE 1931) spalvų gamą, todėl pagerėja kokybė bei spalvų atkūrimo tikslumas, tas leidžia mėgautis kur kas tikroviškesniu vaizdu. Pažangi „Adaptive Sync“(„FreeSync“) technologija ekrane leidžia tiksliai atkurti greito veiksmo vaizdą ir itin sklandžiai jį perteikti netrūkčiojant, neplėšant ir nesuliejant judesių.

Kalbėdamas apie šio monitoriaus savybes, Artemas Khomenko, MMD „Philips monitors Europe“ produktų vadovas, sako: „E-line“ serijos monitoriai sukurti taip, kad rodomas vaizdas idealiai tiktų namų aplinkoje. Šis naujas 32 colių įstrižainės lenktas modelis – pats naujausias pažangių lenktų monitorių asortimente, ir mes pasiūlysime jį rinkai šiais metais. 328E8QJAB5  sukurtas taip, kad galėtų būti pritaikytas universaliai, atliekant bet kokias užduotis, reikalingas šiuolaikiniame suskaitmenintame gyvenime. Žinoma, naudotojai gali pasikliauti ir patikimu prekių ženklu, kuris užtikrina neabejotiną ekonominę naudą su nepriekaištinga kokybe už itin prieinamą kainą.“

E – tai elegancija

Savo išvaizda šis 32 colių įstrižainės lenktas monitorius neabejotinai patvirtina serijos apibūdinimą „E for Elegance“ (E – tai elegancija). Akį traukiantis lenktas monitorius turi lenktą stovą, o blizgi juodos ir bronzinės spalvos apdaila idealiai papildo elegantišką dizainą. Taip šis monitorius virsta stilinga namų interjero detale.

Išmanūs režimai – dar išmanesnis rodymas

Su tokiu monitoriumi kaip šis negali būti nustatymo, kuris tiktų visiem gyvenimo atvejams. Kaip ir kiti „E-line“ serijos modeliai, 328E8QJAB5 leidžia rinktis iš gausybės išmaniųjų technologijų, kuriomis vaizdas gali būti tiksliai pritaikytas pagal atliekamą užduotį. „SmartContrast“ analizuoja ekrano turinį ir automatiškai sureguliuoja spalvas bei foninio apšvietimo intensyvumą, kad naudotojas gautų kuo geresnį vaizdą. Žaisdami žaidimus, naudotojai įvertins „SmartImage Game“ režimą, kurio dėka galima optimizuoti tamsių scenų rodymą, atsako laiką ir išryškinti norimą ekrano vietą. Įdiegta nemirgančio ekrano technologija „Flicker-free“ skirta galimam akių nuovargiui malšinti, nes naujasis sprendimas, reguliuodamas ryškumą ir mažindamas mirgėjimą, suteikia malonesnę žiūrėjimo patirtį.

Monitorius pasirūpina ir garsu: jame yra du integruoti stereofoniniai garsiakalbiai, nepriekaištingai atkuriantys garsą.

 

Naująjį „Philips“ 328E8QJAB5 „E-line“ monitorių bus galima įsigyti nuo 2017 metų gegužės mėnesio pabaigos. Gamintojo siūloma mažmeninės prekybos kaina yra 329 €.

Technines monitoriaus specifikacijas galite rasti čia:

http://download.p4c.philips.com/files/3/328e8qjab5_00/328e8qjab5_00_pss_.pdf

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *