Ne visi išmaniajam telefonui įsigyti gali skirti 300, 400 ar net 600 eurų. Dar visai neseniai norint padoraus neerzinančio prietaiso su nepigiu plastmasiniu korpusu reikėjo stipriai atverti piniginę, bet čia galimybę pamatė Kinijos gamintojai. Stebina, kad dabar net turint tik 100 € galima įsigyti prašmatniai atrodantį telefoną, kuris turi gan neblogus parametrus.

Turintiems 100 € galėtume pasiūlyti „Oukitel U15 Pro“. Už jį reikės pakloti viso labo 91.25 €, o siuntimas kainuos tik 0.75 €. Geriausia, kad šis telefonas guli Europos sandėlyje, tad apie papildomus mokesčius galvoti nereikia.

Savaime suprantama, už 92 € stebuklų tikėtis nereikia, bet „Oukitel U15 Pro“ atrodo visai neblogai. Telefonas turi 8 branduolių „MediaTek“ sisteminį lustą, kuriam kompaniją palaiko net 3 GB atminties. Talpa skirta failams yra 32 GB. 5.5 colio 720p raiškos ekranas yra užlenktas šonuose (2.5 D). Norintys fotografuoti tai galės padaryti su 16 megapikselių galine ar 5 megapikselių priekine kamera. Viskam energiją tieks 3000 mAh baterija, o visi telefono komponentai sutalpinti metaliniame korpuse. Paminėsime, kad perkant „Oukitel U15 Pro“  gausite ir silikoninį telefono dėkliuką.

Visada yra gerai turėti iš ko rinktis, kitas pasiūlymas, tiesa, kiek perkopia 100 € ribą. Už „Elephone M2“ reikės pakloti 102.3 €, dar 1.3 € už siuntimą, bet jokie papildomi muitai negresia, nes telefonas Europos sandėlyje.

„Elephone M2“ turi tą patį „MediaTek“ aštuonių branduolių lustą kaip ir „Oukitel U15 Pro“. Telefone randame ir 3 GB atminties bei 32 GB vietos savo failams. „Elephone M2“ pranašumas, kad jis gali pasiūlyti Full HD raišką turintį 5.5 colių IPS ekraną. Gamintojas praneša, kad naudoja „Sony“ 13 megapikselių sensorių galinei kamerai, priekinė kamera yra standartinė – 5 megapikselių. „Elephone M2“ negali pasigirti itin talpia baterija, ji yra 2600 mAh. Kaip galime tikėtis, telefonas turi metalinį korpusą.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *