MSI praneša, kad parduotuvių lentynose turime pamatyti keletą jų GTX 1080 Ti vaizdo plokščių, pora orientuotos į biudžetinį pirkėją, „Armor“ ir „Aero“. Jai tai taip galime pavadinti produktus, kurie kainuoja daugiau nei 700 €. Vaizdo plokštės aplamai bus brangios, jos savo pigumu turi išsiskirti iš kitų GTX 1080 Ti. Tuo pačiu išleidžiamos ir „Gaming“ serijos GTX 1080 Ti vaizdo plokštės.

„GeForce GTX 1080 Ti Aero“ yra su referencinio dizaino montažine plokšte, vaizdo išvesčių išdėstymas irgi identiškas „Founders Edition“ modeliui. Aušintuvas karšta orą išpūs iš korpuso, o jo spalvinė gama su žaliais akcentais ne visada gali tikti prie kitų komponentų dizaino. „Aero“ bus siūloma dviejų modifikacijų, viena su referenciniais dažniais kita kiek spartinta, apie 2 %. Gamintojas nepateikia rekomenduojamų kainų, bet Europoje „GeForce GTX 1080 Ti Aero“ galime rasti už 773 €.

„GeForce GTX 1080 Ti Armor“ irgi turės dvi modifikacijas. Viena su referenciniais dažniais kita paspartina apie 4 % (1531/1645 MHz). „GeForce GTX 1080 Ti Armor“ serija gavo patobulintą montažinę  plokštę, tiesą pasakius, tokią pačia kaip „Gaming“ serijos GTX 1080 Ti. Verta paminėti, kad „Armor“ aušintuvas palaikys „Zero Frozr“ technologiją, kitaip sakant išsijungs kai nebus apkrovos. Pats aušintuvas neturės įmantrių LED. Europoje „GeForce GTX 1080 Ti Armor“ kaina esamu metu startuoja nuo 785 €, gamintojas rekomenduojamo įkainio nepateikia.

„GeForce GTX 1080 Ti Gaming“ bus naujų MSI flagmanu. Kaip ir ankstesniais atvejais „Gaming“ bus siūlomo dviejų modifikacijų: „Gaming“ ir „Gaming X. Pirmoji versija paspartinta apie 2 %, X suteikia apie 6 % didesnį dažnį. Kaip matome, vaizdo plokštės pasikinkiusios „Twin Frozr“ aušintuvą su jam visomis būdingomis technologijomis ir efektyvumu. Europoje „GeForce GTX 1080 Ti Gaming“ kaina prasideda nuo 808 €. MSI rekomenduojamos kainos nepateikia.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *