„Asus“ nesnaudžia ir jau praneša apie savo „GeForce GTX 1080 Ti“ versijas. Pirmoji turinti karštą orą iš korpuso išpučiantį aušintuvą  – „Turbo“, antroji versija gerai visiems žinoma „Strix“ su pagerintu aušinimu ir kitais žaisliukais.

„ASUS GeForce GTX 1080 Ti TURBO“ (TURBO-GTX1080TI-11G) yra biudžetinė GTX 1080 Ti versija su karšta orą iš korpuso išpučiančiu aušintuvu. Montažinės plokštės dizainas bus nepakitęs nuo referencinio. Iš tiesų vaizdo plokštė savo savybėmis labai panaši į „Founders Edition“ vaizdo plokštę, jų ir kaina bus tokia pati  – 699 USD, tokie patys ir dažniai.

„ASUS GeForce GTX 1080 Ti STRIX“ (ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING) jau kitame lygyje. Su išskirtiniu dizainu, turinti LED apšvietimą, „Auto-Extreme“ ir „Super Alloy Power II“ technologijas.

„ASUS GeForce GTX 1080 Ti STRIX“ aušintuvas pasikinkęs tris ventiliatorius, tad išsklaidyti karštį nebus problema. Vaizdo plokštė gaus kiek pagerintus dažnius. Boost režime jie kils iki 1582 MHz. Šio modelio kaina kol kas nėra žinoma.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *