Atgarsiai iš vakar vykusio AMD renginio „Capsaicin & Cream“ yra tikrai silpni. Viena pagrindinių renginio naujienų ta, kad AMD patvirtino kaip vadinis „Vega“ architektūros vaizdo plokštės. Čia nenustebsite, parduotuvių lentynose kažkada pamatysime „Radeon RX Vega“ vaizdo plokštes, tai, tikriausiai, yra pakaita „Fury“ serijai.

„Capsaicin & Cream“ renginio metu dar buvo atskleista keletas detalių apie „Vega“. Kaip žinojome anksčiau „Vega“ turės aukšto pralaidumo spartinančiosios atminties kontrolerį (angl. High-Bandwidth Cache Controller), kuris, pasak AMD, gali suteikti net iki 50 % geresnius vidutinius ir iki 100 % geresnius minimalius kadrus. Suprantama, toks pagerėjimas labiau teorinis.

Raja Koduri pranešė, kad „Vega“ jau pirmą dieną bus prieinama milijonams naudotojų. „Radeon Technologies“ vadovas kiek pagudravo, galvoje turėdamas debesų paslaugas su partneriu „LiquidSky“. „LiquidSky“ siūlo panašias technologijas kaip „nVidia“ su „GeForce Now“. „LiquidSky“ leidžia mėgautis asmeninių kompiuterių žaidimais planšetėse, silpnesniuose kompiuteriuose ar su „Mac“.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *