Žaidėjams skirti produktai išgyvena aukso amžių, viskas kas turi „Gaming“ prierašą perkama kaip karštos bandelės. Ne išimtis ir nešiojamieji kompiuteriai skirti žaidėjams, tokių prekių populiarumas auga globaliai: Europoje, Šiaurės Amerikoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje, Japonijoje ir Lotynų Amerikoje.

Per 2016 metus iš viso buvo parduota apie 4.5 mln. žaidėjams pritaikytų nešiojamų kompiuterių. Lyderiu šiame segmente su 1.2 mln. parduotų „Gaming“ nešiojamų kompiuterių yra „Asus“. Kiek atsilieka MSI, jų „Gaming“ nešiojamų kompiuterių pardavimai siekė 800-850 tūkst.

Dabar aukštos spartos žaidėjams skirti nešiojamieji kompiuteriai startuoja su solidžia bent 1800 JAV dolerių sekančia kaina. Vidutinis segmentas yra 1499-1799 $ kainų ribose, o žemos spartos „Gaming“ nešiojamieji kainuos 1000-1399 $. Kadangi „Gaming“ prierašas pirkėjus labai traukia, „Asus“, MSI, „Lenovo“ ir HP jau siūlo dar kuklesnių specifikacijų nešiojamus kompiuterius žaidėjams už 799-999 USD.

Laukiant dar didesnės žaidėjams skirtų nešiojamų kompiuterių paklausos „Asus“ ir MSI tikisi pardavimus 2017 metais padidinti 10-15 %.

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *