Visai neseniai „Intel“ generalinis direktorius sakė, kad jie nesižvalgo, ką daro konkurentai, o visą dėmesį skiria savo produktams, kurie yra patys geriausi klasėje. Bet žiūrint į „CanardPCHardware“ straipsnio informaciją visgi atrodo, kad „Intel“ nerimauja dėl „Ryzen“ ir ruošia kiek spartesnius „Kaby Lake“.

„Kaby Lake“ debiutavo sausį, tad mažai tikėtina, kad „Intel“ planuose buvo procesoriai su kiek didesniu dažniu jau po kelių mėnesių. Jei „CanardPCHardware“ informacija teisinga, „Intel“ mato grėsmę, dėl ko gausime kiek pagreitintus „Core i7-7700K“ ir „Core i5-7600K“.

Pagerintas „Core i7-7700K“ neva gaus „Core i7-7740K“ pavadinimą. Bazinis dažnis bus kilsteltas 100 MHz, iki 4.3 GHz. Turbo dažnis veikiausiai bus 4.6 GHz. Be papildomo dažnio gausime ir nemalonią „dovanėlę“. TDP reitingas bus pakeltas nuo 91 W iki 100 W.

„Core i5-7640“ bus pagerinta i5-7600K versija. Naujo procesoriaus bazinis dažnis bus 4.0 GHz (+200 MHz), taip pat išaugs procesoriau TDP, iki 100 W. Turbo dažnis dabar nežinomas. Bet dažnis nėra įdomiausias šio procesoriaus pagerinimas. Nepatvirtintais duomenimis, „Core i5-7640“ gali gauti „HyperThreading“ technologiją. To iki šio neturėjo joks staliniams kompiuteriams skirtas i5. Šią informaciją šaltinis patvirtins savaitės gale, kai gaus „Core i5-7640“ procesorių į savo rankas.

„CanardPCHardware“ pateiktos naujienos nuteikia labai optimistiškai dėl „Ryzen“ spartos. Jei nauji AMD procesoriai būtų niekam tikę „Intel“ tikrai nesiimtų jokių veiksmų.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *