„Gigabyte“ praneša, kad greitai galėsime įsigyti naują žaidėjams skirtą pagrindinę plokštę su B250 mikroschemų rinkiniu – „B250M-Gaming 5“. Tai LGA1151 jungtį turinti motininė plokštė skirta „Kaby Lake“ procesoriams.

Kaip dažnai būna su „Gaming“ serijos produktai, taip ir su „B250M-Gaming 5“ gausime RGB LED apšvietimą. RGB LED diodai įmontuoti keliuose vietose. B250 mikroschemų rinkinys nesuteiks galimybės spartinti procesoriaus. Pagrindinė plokštės turės keturis lizdus atminčiai (sustiprintus), PCIe 3.0 x16 jungtį vaizdo plokštei, bei papildomą PCIe 3.0 x4 ir dvi 3.0 x1 jungtis. Pati pagrindinė plokštė yra micro-ATX standarto.

Duomenų kaupiklius bus galima jungti prie vienos iš šešių SATA 3 ar M.2 jungties.

Kadangi produktas skirtas žaidėjams, „B250M-Gaming 5“ turi pagerintą audio posistemę su stiprintuvu ausinėms. Visa audio grandinė naudoja pagerintus kondensatorius, kas turės užtikrinti geriausią garso kokybę. Pagrindinė plokštė, taip pat turės keturis USB 3.1 portus (galinėje dalyje vienas bus Type-c) ir šešias USB 3.0 išvestis.

„Gigabyte B250M-Gaming 5“ turės dvigubą UEFI BIOS, kas apsaugos nuo nepavykusių BIOS atnaujinimų. Kompanija kol kas neatskleidė kiek kainuos „B250M-Gaming 5“, bet jos kaina neturėtų viršyti 100 €.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *