Jau kelis kartus kalbėjome apie „Windows 10 Game Mode“, kuris turi pagerinti žaidimų spartą vienu kitu procentu. Dabar šį režimą gali naudoti tik „Insider“ programos dalyviai, o paprasti „Windows 10“ naudotojai „Game Mode“ gaus si dideliu „Creators Update“ atnaujinimu, veikiausiai, balandį.

Nors „Game Mode“ gal dar nėra ištobulintas iki galo, bet „PCGamesN“ tinklapis vis tiek patikrino kokia reali nauda iš šio režimo. Bandymams buvo naudotos RX 480 ir GTX 1060 vaizdo plokštės bei trys žaidimai: „Hitman“, „Rise of the Tomb Raider“ ir „Forza Horizon 3“. Žaidimai buvo bandomi su įjungtu/ išjungtu „Game Mode“. Taip pat buvo testuojama „GameDVR“ vaizdo įrašymo įtaka spartai.

Pažiūrėjus į pateikiamus rezultatus konkrečios išvados padaryti niekaip neišeina. Atrodo, kad „Game Mode“ dar tikrai nėra išbaigtas. „Hitman“ žaidime vidutiniai kadrai atrodo neblogai, gerą spartos priaugi jaučia GTX 1060. Minimalius kadrus vertinti sunku, tiesiog košė.

„Rise of the Tomb Raider“ žaidime nieko gero irgi nematome, įjungus „Game Mode“ minimalūs kadrai netgi sumažėja. Keista, kad įjungus „Game Mode“ ir „GameDVR“ minimalūs kadrai yra didesni nei vien tik naudojant „Game Mode“.

„Forza Horizon 3“ iš vis važiuoja atbuline eiga. Įjungus „Game Mode“ sumažėja tiek vidutiniai tiek minimalūs kadrai per sekundę.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *