Vos praėjusią savaitę remdamiesi įvairiais gandais rašėme, kad šešių branduolių „Ryzen“ procesorių neišvysime. Nauja informacija rodo, kad šešių branduolių „Ryzen“ egzistuoja ir net skelbiama kokiu dažniu darbuosis procesorius.

Pirmasis šaltinis iš „CanardPC“. „Twitter“ įraše skelbiama, kad šešių branduolių „Ryzen“ turės 3.3 GHz bazinį dažnį. O tokia konfigūracija bus išgaunama iš defektuotų lustų su aštuoniais branduoliais. Tuo pačiu pranešama, kad bent dabar AMD nedirba ties modeliu su 8 branduoliai/ 8 gijomis.

Antrasis šaltinis iš „IO-Tech“. Tinklapis savo šaltinių iš AMD dėka sužinojo, jog „Ryzen“ gali turėti įvairias konfigūracijas. Omenyje turimi procesoriai su 4/6/8 branduoliais. Moduliuose su 4 branduoliais yra glimybė atjungti branduolį su jo dedikuota L2 spartinančiąja atmintimi niekaip nepaveikiant bendros L3 spartinančiosios atminties. Modulio L3 atmintis irgi gali būti atjungiama. Galimos L3 atminties konfigūracijos: Pilna (8 MB), pusė (4 MB) arba visai atjungta.

Trečioji informacijos dozė apie inžinerinių pavyzdžių kodinius pavadinimus. Kaip matome lentelėje iš dabar bandomų trijų „Ryzen“, vienas iš kurių yra šešių branduolių, o du aštuonių. Šešių branduolių procesoriaus bazinis dažnis sutampa su tuo kurį prognozuoja „CanardPC“ – 3.3 GHz.

Inžinerinis pavyzdys Aptiktas dažnis Branduoliai Gijos
AMD Ryzen: ZD3301BBM6IF4_37/33_Y 3 293 MHz 6 12
AMD Ryzen: ZD3406BAM88F4_38/34_Y 3 393 MHz 8 16
AMD Ryzen: ZD3601BAM88F4_40/36_Y 3 640 MHz 8 16

Tuo pačiu pranešama, kad pirmieji „Ryzen“ skirti apžvalgininkams juos pasieks po dviejų trijų savaičių, kaip ir X370 pagrindinės plokštės. To metu reikėtų tikėtis ne vieno spartos testo nutekinimo.

Šaltinis: „VideoCardz

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *