„Gigabyte“ labai suinteresuoti išpopuliarinti „Aorus“ prekinį ženklą. Šio pavadinimo produktai skirti žaidėjams ar šiaip mėgstantiems aukščiausio lygio gaminius. Kiek seniau pasirodė „Aorus“ pagrindinės plokštės, o dabar metas atėjo ir vaizdo plokštėms.

Pirmoji „Aorus“ vaizdo plokštės yra  „Gigabyte GeForce GTX 1080 Aorus Xtreme Edition“.  Tai itin galingas grafikos adapteris, kuris leis mėgautis virtualia realybe ar žaidimais aukščiausia raiška.

„Gigabyte GeForce GTX 1080 Aorus Xtreme Edition“ pasikliaus gerai žinomu „Windforce Stack“ aušinimo moduliu, kuris puikiai aušina ne tik grafikos procesorių, bet ir atmintį ar maitinimo grandinę. Pats aušintuvas turi šešis karščio vamzdelius, o ventiliatoriai yra 100 mm dydžio su dvigubu guoliu, jie išsijungs jai vaizdo plokštės apkrova bus nedidelė. Įdomiai atrodo galinėje vaizdo plokštės dalyje esanti varinė plokštelė padedanti dar greičiau išsklaidyti karšti nuo grafikos procesoriaus. Prie viso to gausime RGB LED su galimybe valdyti jų veikimą.

Categories: Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *