Jei nekantriai laukėte naujojo „Samsung“ išmaniojo telefono pasirodymo, šiandien tikriausiai nudžiugsite, nes internete žaibiškai pasklido naujas, didžiulis informacijos nutekinimas, kuris atskleidė labai daug informacijos apie būsimą Korėjos kompanijos flagmaną, įskaitant nuotraukas, specifikacijas bei pristatymo ir paleidimo į prekybą datas. Ir visa tai išplatino jau žinomas ir patikimas Evan Blass (dar kitaip @evleaks), taigi abejoti šia informacija pagrindo nėra.

„Galaxy S8“ bus prieinamas dviejų dydžių, kaip ir skelbė anksčiau pasirodę gandai. Mažesnysis modelis turės 5,8 colio ekraną, didesnysis – 6,2 colio. Abu šie ekranai Super AMOLED technologijos ir dvigubai išlenkti, abu turės neįprastą 18,5:9 kraštinių santykį. Taigi, „Samsung“ irgi kratosi tradicinio 16:9 kraštinių santykio, tačiau tai S8 korpusą padarė dar ilgesnį, nei „LG G6“ (su 18:9). S8 ekranas bus jautrus paspaudimui (kaip spėjama, 3D Touch funkcija), tačiau tik apatinėje dalyje.

Mažasis S8 turės 3000 mAh, didesnysis modelis – 3500 mAh akumuliatorių. Turint omeny didelius ekranus, tai nėra daug, tačiau nesvarbu, iš kur pirksite S8, jų sisteminiai lustai pagaminti naudojant 10 nm litografiją – „Qualcomm Snapdragon 835“ arba „Samsung“ naujasis „Exynos“. Abu telefonai turėtų turėti 11 proc. padidintą našumą lyginant su S7, 23 proc. greitesnį vaizdo apdorojimą ir tuo pačiu metu 20 proc. didesnį energijos efektyvumą.  Taigi tikimasi, kad tai suteiks akumuliatoriams ilgesnį gyvavimo laiką net su minėtais pajėgumais.

Operatyviosios atminties turėtų būti tiek pat, kiek ir pernykščiame modelyje – 4 GB,  tačiau vidinės atminties bus 64 GB su galimybe praplėsi per microSD jungtį. Pagrindinės kameros rezoliucija turėtų išlikti tokia pati, kaip ir „Galaxy S7“, t.y., 12 MP su ta pačia f/1.7 diafragma. Tačiau ji turės naują vizualinės paieškos funkciją su ekrane atsirandančiomis piktogramomis, kurios leis naudotojui nurodyti paieškos tipą (pvz., fotografuoto teksto konvertavimas ir jo paieška internete ir t.t.).

Asmenukių kamera bus 8 MP su f/1.7 diafragma ir rainelės skeneriu šalia. Kaip galite matyti, pirštų antspaudų skeneris perkeltas į galinę telefono dalį, nors ir ne ten, kur būtų galima tikėtis (žemiau kameros). Apatinėje dalyje S8 turės USB Type-C jungtį šalimais su 3,5 mm ausinių lizdu; pastaruoju neabejotinai džiaugsis visi, kuriems neįtiko „Apple“ sprendimas sukurti bevieles ausines naujausiam telefonui.

Išmanusis telefonas bus parduodamas su įdiegta „Android Nougat“ operacinės sistemos versija. S8 turės „Bixby“ virtualųjį asistentą, kuris, kaip pranešama, gebės tvarkyti daugiau sudėtingesnių komandų, nei konkurencinės „Apple“, „Google“ ir „Microsoft“ programos – pavyzdžiui, daugybines instrukcijas. Ši programa bus iškviečiama paspaudus tam skirtą mygtuką telefono šone.

Dar kartą patvirtinami gandai dėl „Samsung DeX“, kuris telefonui suteiks neribotą funkcionalumą, kai jis prijungtas prie monitoriaus ir klaviatūros per specialią jungtį (kuri bus parduodama atskirai).

Ir galiausiai – išleidimo detalės. „Galaxy S8“ oficialiai bus pristatytas Niujorke kovo 29 dieną, prekyboje pasirodys balandžio 21-ąją. Europoje šių modelių kainos bus didesnės nei pirmtakų S7 ar S7 edge. Mažesnysis „Galaxy S8“ bus įkainotas 799€, didesnysis – 899€.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *