„Qualcomm“ yra lyderiaujantis telefoninių procesorių gamintojas, o jų šviežias flagmanas „Snapdragon 835“ gali būti prieinamas ne visoms kompanijoms norinčioms jį įsigyti. Šito viso kaltininkas yra „Samsung“, nes dauguma pagamintų lustų rezervuojama „Galaxy S8“ telefonams.

„Samsung“ jau seniau paskelbė savo planus apie „Galaxy S8“ pardavimus. Kompanija šiemet tikisi parduoti apie 60 mln. S8 telefonų. Esant tokiems dideliems „Samsung“ lūkesčiams beveik visi „Snapdragon 835“ sisteminiai lustai rezervuojami S8 telefonams, o kiti tiekimo užsitikrinti neturi šansų.

Tokia situacija labiausiai paveiks LG, kurie savo naują flagmaną „G6“ pristatys jau šio mėnesio pabaigoje. Panašu, kad jiems teks tenkintis kiek senesniu „Snapdragon 821“ sisteminiu lustu.

„Qualcomm“ lustų tiekimo negalinčioms užsitikrinti kompanijoms pasiūlė labai paprastą išeitį. Tereikia palaukti keletą mėnesių, kol „Snapdragon 835“ lustų gamyba pasieks gamybos mastą tenkinantį visų poreikius. Žinoma, niekas nenori nukelti savo naujų telefonų pasirodymo, todėl „HTC Ultra“ ir „LG G6“ telefonai mus pasieks su „Snapdragon 821“ lustais.

„Snapdragon 835“ yra naujas „Qualcomm“ kompanijos flagmanas. Sisteminis lustas taiko į aukščiausią spartos segmentą ir bus sutinkamas įvairių kompanijų telefonuose flagmanuose. Kadangi „Snapdragon 835“ gaminamas naudojant itin pažangų 10 nm gamybos metodą, kuris dar tik įsisavinimas, jo pasiūla dabar yra ribota.


2 Comments

newdiamond · 2017-01-25 at 15:22

Kas trukdo kelti kaina sio SOC….gi laisva rinka…ir tada nugales savireguliacija

    Mindaugas Klumbis · 2017-01-25 at 16:42

    Kažin ar viskas taip paprasta, Yra įtakos sferos, kompanijų draugystės, kažkokie įsipareigojimai vieni kitiem. Kadangi Samsung didelis, gali paimti didelius kiekius, tai ir gali diktuoti savo sąlygas. O Qualcomm koks skirtumas kam parduoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *