Jei patinka gandai tai štai jums vienas. Pranešama, kad „nVidia Volta“ architektūros vaizdo plokštės galimai pasirodys jau šiemet ir bus gaminamos pasitelkiant 12 nm litografiją. Bloga žinia ta, kad tai nebus produktai skirti žaidėjams.

Pirmieji „Volta“ grafikos spartintuvai bus skirti darbo stotims kur atliekami dirbtinio intelekto ar mašinų mokymusi skaičiavimai. Gan įdomiai skamba, kad „Volta“ bus gaminama naudojant 12 nm techprocesą. Tai kiek patobulintas 16 nm techprocesas, kuris leis pasiekti geresnė spartą, sutaupyti elektros energijos bei sutaupyti lusto ploto. Kad 12 nm TSMC litografija egzistuoja „Digitimes“ pranešė dar pernai.

Tikriausiai, daugumai labiau aktualu ko iš „nVidia“ gali tikėtis žaidėjai. Panašu, kad šiemet „Volta“ vaizdo plokščių žaidėjai negaus. Nežinomu laikotarpiu turėtų pasirodyti atnaujinti „Pascal“ („Pascal Refresh“) grafikos procesoriai. Jie revoliucijos nepasiūlys, bet turės kiek didesnius dažnius. Be to, šiemet pagaliau sulauksime „GeForce GTX 1080 Ti“, o gal vaizdo plokštė iš kart gaus ir „GeForce GTX 2080 Ti“ pavadinimą?


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *