Pagaliau pasibaigė istorija su „Samsung Galaxy Note 7“ telefonais, nes jau žinome oficialią užsiliepsnojimų priežastį. Ilga istorija trumpai. „Samsung“ yra tikri nelaimėliai, nes sugebėjo du kart susikirsti gaminant baterijas: pirmą kartą paleidžiant originalų „Note 7“, o paskui atnaujinant telefoną.

Taigi „Galaxy Note 7“ pasmerkė du baterijos gamybos brokai. Pirmuoju atveju Baterija A turėjo brokuotą dalį dešiniajame viršutiniame cilindro krašte, o tai nulėmė elektrodo nuokrypį ir susilpnino separatorių tarp dviejų elektrodų. O tai kai kuriais atvejais sukeldavo trumpą jungimą.

Atnaujintuose „Galaxy Note 7“ telefonuose su Baterija B pasireiškė kitoks gamyklinis brokas. Baterija turėjo išsilydžiusio vario neigiamoje elektrodo dalyje priešais teigiamą jos dalį. Kas vėl sukeldavo trumpą jungimą.

„Samsung“ mano, kad ši nesėkmė gaminant ličio jonų baterijas leis išvengti panašių nesusipratimų ateityje ne tik jiems, bet ir visoje industrijoje. O pačios baterijos taps daug saugesnės. „Samsung“ nuo šiol naudos daug intensyvesnius saugumo bandymus.

 


5 Comments

newdiamond · 2017-01-23 at 11:12

pasikartosiu….labai didele tikimybe, kad cia elementarios zmoniu klaidos..o ne irangos gedimas ar panasiai…
Isvis idomu ar buvo teoriskai bent ivertinti, tokie gamybiniai brokai…

Stipa · 2017-01-23 at 12:42

Taip gaunasi kai darbininkai yra morališkai spaudžiami. Pvz vadovai sako saugumas, kokybė yra pirmoje vietoje, o efektyvumas paskutinėje. Bet kaip pvz jei linija sustoja kelioms minutėms stojies pas vadovą ant kilimo ir turi pasiteisinti, taip sukurdamas vadovo akyse prastą nuomonę apie save. Todėl norint išvengti nemalonumų pakankamai daug gamybinių „brokų“ praleidžiama pro akis. Asmeniškai pasakysiu tik tiek, jog bent pas mus Lietuvoje nemoka tokių algų fabrikuose jog apsikrautum save papildomu darbo stresu, o azijoje dar blogesnė situacija.

  newdiamond · 2017-01-23 at 13:13

  taip negaliu nesutikti. Bet yra visokie auditai ir panasiai gamybose.
  Nepaliekama taip sau tik vietinio lygio vadovui.
  O del azijos zmoniu isnaudojimo fabrikuose, tai manau daugumai zinoma tema.
  Is to europieciai gi zymiai didesnes marzas turi.
  Realiai isvis ar tik neturetu susidometi apskritai p. korejos kai kurios institucijos, kad tirtu tokiu ivykius, kurie turi saugumo potekste

   Stipa · 2017-01-23 at 18:23

   Auditai nieko nereiškia. „Chaltūros“ gamybos procese vyksta ir jokie auditai to nemato. Yra spragų, bet didžiausia problema kaip ir minėjau stovėjimas ant kilimo už prastus efektyvumus. Čia tokia kaip grandinė gaunasi, darbininkas stovi ant kilimo pas savo vadovą, o tas vadovas pas aukštesnio lygio vadovą ir pakeisti kažką yra sunku, jei bandys sakyt jus mus spaudžiat, tai ras tokiam žmogui pakaitalą kuris maždaug tylės. Na ir savaime suprantama auditų problema tokia jog iš anksto praneša jog bus auditas reikia jog būtų viskas čiki piki. Kaip pvz tos pačios įmonės fabrikas Vokietijoje kur kas geresnis šiuo klausimu, ten žmogui nereikia persiplėšti pusiau, yra kokia problema – stabdo linija ir į efektyvumą nekreipia dėmesio, net neskuba šalinti problemos, vaikšto atsipūtę ir kiekvienas dirba savo darbą, o pas mus lekia kulversčiais ir atlieka svetimus darbus.

  Mindaugas Klumbis · 2017-01-23 at 16:40

  Gerą čia temą užkabinai. Visi daug kalbą apie saugumą, o realiai visi galvoja apie pelną. Bet dabar Samsungas negalėtų leisti antro tokio fail. Net nenoriu pagalvot, kas būtų jei S8 būtų su panašia problema.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *