Tyrimų firma „Jon Peddie Research“ praneša, kad asmeninių kompiuterių komponentų ir periferijos įrenginių, skirtų žaidėjams rinka pirmą kartą istorijoje per metus peržengę 30 mlrd. ribą. Ši statistika surinkta 2016 metais, o ateityje segmentas išaugs dar labiau. Prognozuojama, kad Iki 2019-ųjų pajamos kasmet padidės 6 %.

Asmeninių kompiuterių platforma žmonėms yra patraukli dėl keletos faktorių. Monitoriaus atstumas suteikia papildomo detalumo kai naudojamos HD ar UHD rezoliucijos. Be to žaidimus valdyti su pele ir klaviatūra yra kur kas patogiau. Tai patvirtina ir eSporto žaidimų populiarumas išskirtinai asmeninių kompiuterių platformoje. Sakė Ted Pollak, JPR žaidimų industrijos analitikas.

Asmeninių kompiuterių, skirtų žaidėjams segmentas taip pat auga dėl to, kad kiekvienas gali pasirinkti sau labiausiai tinkančią komplektaciją. Jei turime mažiau pinigų ar poreikiai nėra dideli, galime pasitenkinti silpnesniais komponentais. Jei esame užkietėjęs žaidėjas galime rinktis komponentus, kurie leistų mėgautis 4K ar VR.

Pilną „Jon Peddie Research“ ataskaitą rasite jų tinklapyje.


2 Comments

newdiamond · 2017-01-23 at 11:09

o kiek sneku buvo kazkada, kad PC mirs 😀

Mindaugas Klumbis · 2017-01-23 at 16:36

PC nemirs, bent jau ne artimiausiu metu.

PC gaming segmentas dirbtinai šiaip sukeltas iš dalies. Dabar ta gaming prirašo prie bet ko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *