Jei jums įdomu sužinoti kokia yra tikroji priežastis lėmusi „Galaxy Note 7“ telefono užsiliepsnojimus laukti liko ne daug. Pirmadienį „Samsung“ praneš vykdyto kruopštaus tyrimo rezultatus. Spaudos konferencija vyks Seule 10 valandą ryto vietiniu laiku.

Priminsime, kad „Galaxy Note 7“ patyrė visišką fiasko, nes dėl nežinomų priežasčių telefono baterija užsiliepsnodavo ją kraunant. Nuo to net nukentėjo keletas žmonių. Galiausiai „Samsung“ teko atšaukti telefoną, o tai kompanijai lėmė milijardinius nuostolius.

Spaudos konferenciją iš Seulo bus galima stebėti tiesiogiai www.samsung.com tinklapyje. Transliacija prasidės 15 00 mūsų laiku.

Categories: Telefonai

5 Comments

newdiamond · 2017-01-20 at 18:35

dirbau truputi su auto pramone susijusioje srityje..tai ten tikrina ir testuoja tokius dalykus…kur atrodo nu kam ten reikia….
Tai negi su telefonais jokiu patikimumo testu nedaro ??????
Negi nera reglamentuojanciu istatymu testams ?
O jeigu lektuve taip toks telefonas butu sukeles gaisra ????

  Mindaugas Klumbis · 2017-01-20 at 19:20

  Yra testai, BET. Matyt visko patikrint neįmanoma iki galo. LG jau giriasi, kad neva dar sudėtingesnėmis sąlygomis testuoja G6 nei reikalauja įvairūs standartai.

   newdiamond · 2017-01-20 at 20:09

   suprantu, kad nieko nera 100 proc.
   Bet licio baterijos gi padidinta rizika…tai kaip ju galima neistikrinti…tikrai gali buti elementarios zmoniu klaidos..ar projektavime ar testavime

    Mindaugas Klumbis · 2017-01-20 at 21:15

    Kaip buvo šnekama, kad tos baterijos buvo kažkokios naujos iki galo neišbandytos, nes jų bandymai ilgai užtrunka. Bet info nebuvo oficiali.

    Pagal nutekintas naujienas pirmadienį lyg paskelbs, kad buvo kaltos baterijos. Pažiūrėsim.

     newdiamond · 2017-01-20 at 21:41

     aviaciaj uzdrauge jau gabenti lektuvais didelius kiekius licio bateriju ar kazkas panasiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *