Pasirodė naujas video interviu su vienu iš AMD vadovaujančių asmenų. „RedGamingTech“ kamantinėjo AMD produktų reklamos vadovą Scott Wasson. Kaip dažnai būna tokių interviu metu,konkrečiai apie „Vega“ specifikacijas kalbama nebuvo, bet jei jus domina kompiuterijos pasaulis interviu reikėtų peržiūrėti.

Reziumuojant galiu pasakyti, kad Scott Wasson atskleidė jog naujos „Vega“ technologijos pirma turi būti integruotos į žaidimus, nes kitaip spartos padidėjimo nematysime.

Nuo 25 minutės sužinome, kad dar ne visos „Vega“ techninės naujovės yra atskleistos. Kai kurios iš jų yra reikšmingos, kitos ne tokios svarbios, o pats naujovių sąrašas yra ilgas.

Apie 26:45 laiku S.Wasson aiškina, kad „Vega“ tai architektūra, kuri gali turėti visą produktų šeimą, o AMD kol kas parodė tik vieną grafikos procesorių. Dėl šio pasakymo iškyla daugiau klausimų, nei gauname atsakymų. AMD galimai ruošia visą seriją vaizdo plokščių turinčių „Vega“ architektūra įvairiems spartos segmentams. Kaip bus iš tiesų pamatysime pirmame 2017 metų pusmetyje.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *