LG pradėjo siuntinėti išankstinius kvietimus ir raginimus raudonai apsibrėžti dieną kalendoriuje, kada žada rengti spaudos konferenciją.

Kvietime matyti išmaniojo telefono ekrano nuotrauka, kurioje rašoma „See More, Play More“ (liet. „Pamatyk daugiau, žaisk ilgiau“). Šiuos žodžius galima susieti su didesniu ekranu (pamatyk daugiau) ir talpesniu akumuliatoriumi (žaisk ilgiau).

Vasario 26 dieną, 12:00 Barselonos laiku MWC metu visi gali tikėtis daugiau sužinoti apie „LG G6“. Kol kas apie šį naują telefoną žinoma tiek:

  • „LG G6“ nebus modulinis kaip G5 (naudotojai nesusidomėjo brangiais priedais, kuriais galėjo patobulinti G5). Žadama, kad naujo flagmano dizainą sudarys metalas ir stiklas.
  • „LG G6“ turėtų išlaikyti 3,5 mm ausinių lizdą.
  • Spėjama, kad telefono ekranas turės 18:9 kraštinių santykį.
  • Naujesni gandai sako, kad G6 bus atsparus vandeniui ir turės didesnį ekraną, t.y. 5,7 colio su 2880x1440px rezoliucija.
  • Kiti gandai teigia, kad telefone bus „Snapdragon 835“ mikroschemų rinkinys, 6 GB operatyviosios atminties, dviguba kamera, bevielio įkrovimo  funkcija ir naujausia „Android“ versija kartu su LG vartotojo sąsaja.

Be G6 kompanija taip pat galimai pristatys keletą naujų išmaniųjų laikrodžių, nors tai kol kas nėra patvirtinta. Neseniai FCC (liet. „Federalinė ryšių komisija“) patikrino du LG išmaniuosius laikrodžius, taigi yra galimybė, kad technologijų gigantė ketina oficialiai pristatyti juos kartu su naujausiu išmaniuoju telefonu.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *