„Apple“ ruošia tris naujas planšetes šiems metams, visi tokius įrenginius labiau žino kaip „iPad“. Pagal pranešimą, mažiausias „iPad“ bus su 9.7 colių ekranu, kiek didesnis „iPad“ turės 10.5 colių ekraną, o „iPad Pro“ galės pasigirti 12.9 colių įstrižainę turinčiu ekranu.

Mažiausias modeles į masinės gamybos stadija žengs jau pirmame šių metų ketvirtyje, o didesni „iPad“ masiškai bus pradėti gaminti antrame 2017 metų ketvirtyje. Nors gamybos linijos plušės jau greitai, bet patys planšetiniai kompiuteriai prekyboje veikiausiai pasirodys tik antroje šių metų pusėje. Kada įvyks anonsas irgi negalime pasakyti.

Kalbama, kad „Apple“ planuoja, jog 10.5 colių „iPad“ tiesiogiai pakeis dabar pardavinėjamą 9.7 colių modelį. O naujasis 9.7 colių „iPad“ bus nuleistas į žemesnę kainų kategoriją ir taps kur kas prieinamesnis. Ši planšetė pagrinde taikys į švietimo sektorių.

Aukščiausiam kainų segmentui skirtos 10.5 ir 12.9 colių „Apple“ planšetės veikiausiai turės „A10X“ procesorių. Daugiau specifikacijų šiuo metu nėra žinoma.

 

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *