„Google Maps“ galbūt turės funkciją, kuri padės vairuotojams rasti vietą, kur galima pastatyti automobilį. Kai kurie „Google Maps app v9.44“ versijos naudotojai atrado automobilio statymo prieinamumo sistemą, kuri parodo tikimybę rasti stovėjimo vietą konkrečiose vietovėse.

Pranešama, kad sistema rodo tris prieinamumo pakopas – ribotą, vidutinę ir lengvą – kurios atspindi esamą automobilių stovėjimo padėtį tam tikroje vietovėje. Informacija atsiranda su „P“ simboliu artėjant prie numatomo atvykimo į vietą laiko naudojantis „Maps“ programėle.

Nėra aišku, kaip „Google“ renka šią informaciją, nors turbūt ši funkcija sujungiama su jau esamomis sistemomis, sukurtomis nustatyti automobilių statymo prieinamumą daugelyje populiariausių vietų, kaip oro uostai ir stotys. Tačiau statymo vietų identifikavimas kiekvienoje kiekvieno miesto gatvėje yra visiškai kitas lygis.

Dar nežinoma, kada ši funkcija taps prieinama pagrindinėje programėlėje (jei taps) ir paaiškės regionai, kuriuose ja bus galima naudotis. Nors nieko nenustebintų, jei ji pradiniuose etapuose būtų galima tik JAV. Kol kas telieka laukti daugiau naujienų iš „Google“.

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *