Po „Samsung Galaxy Note 7“ fiasko kiti telefonų gamintojai bando pasinaudoti konkurentų nelaime ir itin akcentuoja, kad jų prietaisai yra saugūs. LG praneša, kad jų būsimas telefonų flagmanas „G6“ yra bandomas itin sudėtingomis sąlygomis, kad užtikrintų saugų veikimą.

LG kurdami „G6“ didelį dėmesį skyrė saugumui. Dėl to telefonas buvo bandomas dar sunkesnėmis sąlygomis. Pavyzdžiui, telefono baterijos perkaitimo bandymams buvo naudojama 15 % aukštesnė temperatūra, negu yra nustatyta standartizuotuose Europos ar JAV testuose. Baterija turėtų išgyventi net perdurta aštraus objekto, tarkim vinies. Problemų  baterijai nesukels ir sunkūs ant telefono užkritę daiktai ar prietaiso nukritimas iš didelio aukščio.

„G6“ taip pat turėjo ištverti ilgaamžiškumo bandymus. Telefonas buvo mėtomas iš nedidelio aukščio, taip pat krovimui naudojama padidinta įtampa.

LG į „G6“ integruos karščio vamzdelį. Tai užtikrins pačio aparato mažesnį kaitimą. Karštis nuo procesoriaus bus greitai išsklaidomas visame korpuse, taip bus išvengta didelio kaitimo vienoje vietoje.

Naująjį „LG G6“ pamatysime  MWC 2017 renginio metu vasario gale. Jo debiutas veikiausiai įvyks kovą.

Categories: Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *