„Asus“ savo tinklapyje patalpino informaciją apie naują 37.5 colių monitorių su lenktu ekranu, jo tikslus kodas yra „MX38VQ“. Monitorius turės 21:9 kraštinių santykį, o naujovių ieškančius pirkėjus turėtų suvilioti integruotas bevielis įrenginių įkrovumas – „Qi Wireless Charger“.

Ultra Wide monitorius turės įgimtą 3840 x 1600 rezoliuciją, o 37.5 colių IPS panelė bus lenkta. Kontrastas bus 1000:1, o ryškumas 300 cd/m2. Atsako laikai nebus labai įspūdingi – 14 ms (5 ms GTG), tad žaidėjams tai gal ir ne pats geriausias pasirinkimas. „Asus“ praneša apie 178o/178o apžvalgos kampus.

„Asus MX38VQ“ pasižymės virtualiai berėmiu rėmu, „Qi Wireless Charger“. „Audio by Harman Kardan“, anti mirgėjimu ir mėlynos šviesos filtru.

Integruotos aukštos kokybės streso kolonėlės turės 8 W galią ir išnaudos „Harman Kardan Audio“ ir „Asus SonicMaster“ technologijas. „Qi Wireless Charger“ yra integruotas į stovą, tai leis įkrauti įrenginius bevieliu būdu. Žinoma, jei jie palaiko tokią technologiją. Bevielio krovimo galia bus 5W/1A.

„Asus MX38VQ“ turės dvi HDMI 2.0 ir vieną DispayPort 1.2 įvestį. Kaina kol kas neskelbiama.

Categories: Hardware / Geležis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *