„Asus“ išleis 37.5 colių lenktą monitorių su integruotu „Qi“ bevieliu krovimu

„Asus“ savo tinklapyje patalpino informaciją apie naują 37.5 colių monitorių su lenktu ekranu, jo tikslus kodas yra „MX38VQ“. Monitorius turės 21:9 kraštinių santykį, o naujovių ieškančius pirkėjus turėtų suvilioti integruotas bevielis įrenginių įkrovumas – „Qi Wireless Charger“.

Ultra Wide monitorius turės įgimtą 3840 x 1600 rezoliuciją, o 37.5 colių IPS panelė bus lenkta. Kontrastas bus 1000:1, o ryškumas 300 cd/m2. Atsako laikai nebus labai įspūdingi – 14 ms (5 ms GTG), tad žaidėjams tai gal ir ne pats geriausias pasirinkimas. „Asus“ praneša apie 178o/178o apžvalgos kampus.

„Asus MX38VQ“ pasižymės virtualiai berėmiu rėmu, „Qi Wireless Charger“. „Audio by Harman Kardan“, anti mirgėjimu ir mėlynos šviesos filtru.

Integruotos aukštos kokybės streso kolonėlės turės 8 W galią ir išnaudos „Harman Kardan Audio“ ir „Asus SonicMaster“ technologijas. „Qi Wireless Charger“ yra integruotas į stovą, tai leis įkrauti įrenginius bevieliu būdu. Žinoma, jei jie palaiko tokią technologiją. Bevielio krovimo galia bus 5W/1A.

„Asus MX38VQ“ turės dvi HDMI 2.0 ir vieną DispayPort 1.2 įvestį. Kaina kol kas neskelbiama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *