HTC šiandien pristatinėja naujausią U seriją ir ypatingą  „U Ultra“ telefoną, dar žinomą kaip „Ocean Note“. Tai įrenginys turintis du ekranus. Antrasis ekranas, esantis virš pagrindinio QHD ekrano  turi ypatingas funkcijas. Jis skirtas išskirtinai antrinėms žinutėms, kurios nesusijusios su nuolatiniu telefono naudojimu, kaip orų pranešimai ir pan. Kaip tai atrodo? Telefono ekranas yra sudarytas iš dvejų dalių – viršuje esanti papildomas juosta pateikia jums šalutinę informaciją, neapkraudama pagrindinio ekrano.

Dar viena ypatinga funkcija – įvestis balsu, pagreitinanti informacijos įvedimą ir kontrolę balsu. Įdiegtas metrinis atrakinimas balsu.

Garso išvestis taip pat ypatinga , žadanti ypatingą patirtį ir garso atkūrimo kokybę su U-Sonic technologija, paremta sonaro audio sistema.

Kamera žada apdovanojimų vertas nuotraukas su geriausia kada nors pagaminta kamera. 16 MP priekinė kamera turi plataus kampo jutiklį asmenukėms.

Video pritaikyta su 4 super jautriais mikrofonais geba įrašyti aukštos kokybės garsą su mažiau trikdžių ir triukšmo.

Dizainas. HTC didžiuodamiesi pristato vadinamąjį liquid dizainą – naują filosofiją -, dėl ko telefonas nuostabiai limpa rankoje, ypatingai išsiskiriančios mėlynos spalvos. Žinoma gamintojas siūlo ir dar tris spalvinius pasirinkimus, kaip balta, juoda ir moteriška rožinė. Plonas korpusas, priekis ir galas stikliniai, juos juosia aliuminio rėmas. Telefonas visiškai simetriškas.

Tačiau labiausiai reikėtų akcentuoti tai, kad telefonas yra dengtas safyriniu stiklu. Tai, ką „Apple“ bandė ir jiems nepavyko (žinoma, dėl piniginių apribojimų), HTC padarė savo naujajam flagmanui. Didžiulis kabliukas yra tas, kad tokie telefonai bus riboto leidimo ir pasirodys vėliau šiais metais.

Gamintojas teigia, kad su šiuo telefonu HTC žengia visiškai nauja HTC kryptimi.

Skelbiama, kad „U Ultra“ prekyboje pasirodys šį ketvirtį globaliai. Amerikoje jis turėtų kainuoti 749 JAV dolerius, išankstiniai užsakymai pradedami jau dabar, telefonai bus pradėti siųsti pirkėjams kovo viduryje.

Specifikacijos (šaltinis):

Visos specifikacijos.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *