Šiandien HTC pristatė du telefonus iš naujosios U serijos, antrasis jų – „U Play“. Tai puikus vidutinės klasės įrenginys HTC gerbėjams, kurie nori kažko mažesnio ir kuriems nereikia labai agresyvių specifikacijų.

„HTC U Play“ yra ne tik mažesnis už savo galingesnį brolį „U Ultra“ (atitinkamai 5,2 ir 5,7 colio), tačiau siūlo ir kiek kitokį dizainą. Nors abu telefonai vietoj metalo dangtelių turi stiklinius, tačiau skiriasi kamerų formos, dar kiti dizaino sprendimai leidžia lengvai atskirti šiuos du modelius (jau nekalbant apie dydžio skirtumą).

Šio telefono specifikacijos akivaizdžiai nėra tokio aukšto lygio, kaip „U Ultra“ bet jos vis tiek gana solidžios, nes gaunate tokių bonusų, kaip aukštos kokybės garsas ir „USonic“ prisitaikantis garsas, kuris pats pritaiko optimalų garsą pagal aplinkinį triukšmą.

Kalbant apie programinę įrangą, „HTC U Play“ turi  įdiegtą „Android 7.0 Nougat“ kartu su „Sense“ programine įranga, kaip ir „HTC U Ultra“. Kuo ypatinga ši funkcija? Pagrinde tai asmeninis asistentas, iš kurio HTC nuolat mokosi iš jūsų įpročių ir gali priminti tokias smulkmenas, kaip nepamiršti šiek tiek daugiau įkrauti telefoną priklausomai nuo jūsų dienotvarkės, rekomenduoti restoranus, įspėti anksčiau išeiti iš namų/darbo/kitų vietų pagal orų prognozę ir kelio būklę ir t.t.

Specifikacijos:

Šaltinis

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *