„Nokia“ prekės ženklas oficialiai grįžta į išmaniųjų telefonų gretas ir šiandien pristato „Android 7.0 Nougat“ varomą „Nokia 6“. Bloga žinia, kad tai yra vidutinės klasės telefonas, skirtas Kinijos rinkai, taigi mes dar turėsime palaukti bent iki vasario aukštesnės klasės įrenginių, skirtų pasaulinei rinkai.

Kas nėra įprasta vidutinės klasės telefonas, „Nokia 6“ turi aliuminio lydinio korpusą, išpjautą iš vieno 6000 serijos aliuminio gabalo, dėl to ir jo kaina yra kiek didesnė.

„Nokia 6“ savyje slepia „Snapdragon 430“ mikroschemų rinkinį su aštuonių branduolių „Cortex-A53“, „Adreno 505“ grafikos procesorių ir 4 GB operatyviosios atminties. Visa tai sumontuota po 5,5 colių 1080 ekranu, kurį dengia išlenktas 2.5D Gorilla Glass stiklas.

Kalbant apie kamerą, „Nokia 6“ siūlo 16 MP pagrindinį jutiklį su PDAF ir ryškiu F/2.0 objektyvu. Priekyje naudotojai ras 8 MP kamerą su ta pačia diafragma. 64 GB vidinės atminties užtikrins, kad būtų pakankamai vietos nuotraukoms. Deja, mikroschemų rinkinys riboja vaizdo įrašymą ties 1080p@30fps.

„Nokia 6“ debiutus Kinijoje šių metų pradžioje ir kainuos 1699 CNY arba 245 JAV dolerius.

Specifikacijos.

 

Categories: NaujienosTelefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *