ZTE žengė labai neįprastą žingsnį pradedant vieno naujausio „Android“ telefono lėšų rinkimo kampaniją. Šis telefonas, anksčiau skelbtas kaip „Procect CSX“, dabar turi oficialų pavadinimą „Hawkeye“. Kompanija pradėjo kampaniją kaip dalį savo CES 2017 pranešimų.

Anksčiau ZTE surengė konkursą, kad žmonės siūlytų koncepcijas naujam įrenginiui, ir leido balsuoti už penkis atrinktus dizainus. Šiuo atveju laimėjo produkto idėja, kuri pateikiama kaip „Android“ išmanusis telefonas, kuris turi akių sekimo technologiją. Netgi galutinis pavadinimas „Hawkeye“ buvo išrinktas ZTE bendruomenės. ZTE teigia, kad galutinis produktas bus aukštos rezoliucijos, su priekine kamera, tik kol kas neskelbiami megapikseliai. Kamera aptiks rainelės judesius, kurie bus konvertuojami į bet kokį skaičių standartinių „Android“ programų, kaip slinkimas aukštyn žemyn. Be šių funkcijų telefonas turės 5,5 colių HD ekraną, dvigubą galinę kamerą su padidinto vaizdo ir priartinimo galimybes (vėlgi, jokių duomenų apie pikselius), pirštų antspaudų jutiklį, „Android Nougat“ versiją. Akumuliatoriaus ir vidinės atminties dydis kol kas nežinomas.

Be to, telefonas taip pat bus komplektuojamas kartu su lipniu dėklu, kuris leis jį klijuoti prie sienų ir kitų paviršių.

ZTE siekia per 44 dienas sūrinti 550000 JAV dolerių, kad pradėtų „Hawkeye“ gamybą. Norintys gauti šį telefoną gali paremti šį kikstarterį tik 199 JAV doleriais. Jei ši kampanija bus sėkminga, ZTE pradės šių telefonų pardavimą rugsėjį.

Kikstarterį rasite čia.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *