Dauguma tikėjosi per CES 2017 išvysti ar bent ką nors išgirsti apie „GeForce GTX 1080 Ti“ tiesiai iš „nVidia“, bet kompanija nusprendė šia tema patylėti ir anonsavo kitokius savo produktus: „Shield“, „Spot for Google Assistant“ ir „GeForce Now“.

Naujasis „Shield“ yra namų pramogų sistema, kuri leis mėgausi vaizdais 4K raiška. Suprantama, kad „Shield“ bus jungiamas prie televizoriaus. Suporavus „Shield“ su „Spot for Google Assitant“ mikrofonu kišamų į įprastą elektros lizdą bus galima naudoti dirbtinio intelekto teikiamais privalumais. Naujasis „Shield“ kainuos 199 USD, o Pro versija 299 USD.

 

Įdomiai skamba „GeForce Now“ technologija, kuri leis mėgautis žaidimais, net turint silpną kompiuterį. Šia naujove galės naudoti ir turintys „Apple“ kompiuterius. Viskas vyksta gan paprastai, žaidimas bus apdorojamas „nVidia“ serveriuose ir tada vaizdas bus siunčiamas atgal į jūsų kompiuterį kaip video. „nVidia“ žada, kad viskas vyks žaibiškai ir vėlinimo (lago) nesijaus. „GeForce Now“ bus galima naudotis „Orign“ ir „Steam“ platformose. Puikiai skamba ir tai, kad norint žaisti, nereikia žaidimo siųstis ir instaliuoti į savo kompiuterį, o mokėti reikia tik už valandas praleistas naudojantis „GeForce Now“.

  


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *