Veikiausiai nesusimąstėte, kad jūsų išmanusis televizorius gali tapti programišių taikiniu. Kol kas kenkėjiškų programų, skirtų išmaniesiems televizoriams, dar gan mažai, bet ateityje jų bus vis daugiau ir daugiau.

Į savo išmanųjį televizorių įsidiegus kenkėjišką programą gali kilti daug problemų, nes ją iškrapštyti nėra paprasta ir gali tekti kreiptis į garantinio aptarnavimo įmonę, o remontą finansuoti už savo lėšas.

Vieniem nelaimėliui pavyko „užkrėsti“ savo išmanųjį LG televizorių suinstaliavus paslaptingą aplikaciją. Pats televizorių savininkas negali pasakyti iš kur buvo parsisiųsta aplikacija, nes tai atliko jo giminės Kalėdų dieną. Žiūrint filmą po kurio laiko televizorius užstrigo, o jį perkrovus pasirodė įspėjamasis pranešimas apie prašomą 500 USD išpirką, kurią turi sumokėti jei nori atgauti televizoriaus kontrolę. Bandytas gamyklinių parametrų atstatymas nepadėjo.

Kreipusis į LG techninės pagalbos centrą paaiškėjo, kad už gamyklinių parametrų atstatymą suma irgi nemenka, net 340 JAV doleriai.

Planuojama, kad ateityje išmanieji televizoriai sulauks daug didesnio programišių dėmesio, o jiems skirtų kenkėjiškų programų bus apstu.

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *