Prieš keletą dienų „LG“ paskelbė, kad CES metu (kuris prasidės sausio 5 d.) planuoja parodyti keletą naujų išmaniųjų telefonų. Dabar kompanija taip pat skelbia, kad šio renginio, vyksiančio Las Vegase, metu pristatys įdomų ore sklendžiantį Bluetooth garsiakalbį, pavadintą „PJ9“.

Futuristiškai atrodantis garsiakalbis siūlo 360 laipsnių garsą ir turi IPX7 atsparumo reitingą, kas reiškia gebėjimą naudotis įrenginiu 1 metro gylyje  30 minučių. Pasak gamintojo, akumuliatorius leidžia naudotis garsiakalbiu 10 valandų be pertraukos. Pasibaigus energijai įrenginys nesitrenks žemėn, o saugiai nusileis ant savo pagrindo, kuris taip pat tarnauja kaip garsiakalbis, skirtas atkurti žemus dažnius. Vos nusileidus, jis pradės krautis automatiškai.

Pats garsiakalbis turi labai paprastą kiaušinio formos dizainą, kuris per daug neišsiskiria, ir magnetiškai sklendžia virš cilindriško žemų dažnių pagrindo. Įrenginys bus prieinamas blizgios baltos spalvos pavidalu.

„LG“ kol kas neskelbia būsimo garsiakalbio kainos ar kada jis pasirodys prekyboje pasauliniu mastu. Kompanija pristatys daugiau informacijos per oficialų pristatymą, iki kurio liko jau ne tiek ir daug.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *