Svajojantys apie daugiau branduolių, bet nenorintis pirktis aukščiausios spartos „Intel“ platformos dar gaus palūkėti bent pusantrų metų, kol pasirodys „Coffee Lake“ procesoriais su šešiais branduoliais skirti LGA115X lizdui.

BenchLife“ dalinasi nauja informacija apie „Coffee Lake“. Kaip buvome girdėję seniau, šie procesoriai turės iki šešių fizinių branduolių. Dabar tampa aišku, kad gaminant šiuos procesorius bus vis dar naudojamas 14 nm techprocesas, o pati architektūra nebus ženkliai pakitusi nuo pirmtako „Kaby Lake“. Spartos šuolį gausime tik iš padidinto branduolių kiekio bei gal kiek kilstelėto dažnio bei minimalių architektūrinių patobulinimų.

intel-coffee-lake-x-coffee-lake-s-coffee-lake-h-2018-processors

Spėjama, kad „Coffee Lake“ pasirodys 2018 metų vasarį, bet kadangi iki to dar nemenkas laiko tarpas ši data tikrai nėra iškalta akmenyje. „Intel“ norėdami sutaupyti gamybos kaštų iš lustų su šešiais branduoliais nedarys procesorių su keturiais branduoliais atjungiant du branduolius. Tam bus skirtas kitas lustas. „Coffee Lake“ silicis su šešiais branduoliais bus 149 mm ploto, o lustas su keturiais branduoliais 126 mm ploto. Verta atkreipti dėmesį, kad 149 mm ploto lustas bus pardavinėjamas ir po „Coffee Lake X“ prekiniu ženklu, tokie procesoriais skirti aukščiausios spartos platformai.

intel-skylake-x-and-kaby-lake-x-leaked-roadmapintel-2016-2017-processor-roadmap-kaby-lake-coffee-lake-cannonlake


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *