Pranešama, kad „Call of Duty: Infinite Warfare“ pardavimai buvo kur kas kuklesni nei prieš metus išleisto „Call of Duty: Black OPS III“, o tai galėtų reikšti, kad arba frančizė išsikvepia, arba „Activision“ sukėlė per mažą susidomėjimą nauja žaidimo dalimi.

Kad ir kaip ten būtų, per pirmą prekybos savaitę Didžiojoje Britanijoje „Call of Duty: Infinite Warfare“ kopijų buvo nupirkta 48.4 % mažiau nei „Call of Duty: Black OPS III“ žaidimo kopijų lygiai prieš metus. Reikia paminėti, kad skaičiuojamos tik realios parduodamų žaidimų kopijos parduotuvėse. Į statistiką neįtrauktos skaitmeninės kopijos iš tokių pardavėjų kaip „Steam“ ar kitų.

Spekuliuojama, kad pardavimai būtų dar mažesni, jei kartu su „Call of Duty: Infinite Warfare“ nebūtų pridedamas „Call of Duty: Modern Warfare Remastered“, kuris originaliai buvo išleistas 2007 metais ir daug kam kelia nostalgiją.

Nors „Call of Duty: Infinite Warfare“ pardavimai ir nukrito lyginant su pernai išleistu „Call of Duty: Black OPS III“, bet šis žaidimas Didžiojoje Britanijoje vis dar buvo antras didžiausias išleidimas šiais metais pagal perkamumą. Jį aplenkė tik „FIFA 17“.

call-of-duty-infinite-warfare-screen-03-ps4-eu-11may16


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *