Pažiūrėkime, kas buvo parodyta  New York‘e praūžusiame „Microsoft Surface“ renginyje. Programinės įrangos gigantas jau kuris laikas neapsiriboja „Windows“ operacine sistema ir vis stipriau žengia į brangių įrenginių segmentą.

Pradžiai vis tiek apie „Windows“ operacinę sistemą. 2017 metų pradžioje, veikiausiai ankstyvą pavasarį, sulauksime „Windows 10 Creator“ atnaujinimo, jis bus nemokamas visiem turintiems naujausią „Microsoft“ operacinę sistemą. Atnaujinimas bus orientuotas įvaldyti 3D objektų kūrimą. Net mums visiem gerai žinoma Paint programa gebės kurti 3D objektus. Juos sukūrę galėsime įdėti į PowerPoint prezentaciją. Be to, 3D objektus galėsime sukurti ir telefono pagalba, žinoma, jis privalės turėti „Windows 10“ operacinę sistemą. Atnaujinimas taip pat bus pritaikytas žaidėjams ir leis jiems lengviau transliuoti savo žaidimo sesiją su „Beam“.

„Surface Studio“ – viskas viename kompiuteris dizaineriams arba tiesiog mėgstantiems išskirtinio dizaino kompiuterius. Kompiuterio ekranas turės net 28 colių įstrižainę bei 4.5K raišką. Prie viso to jį galėsime valdyti lietimu, ne tik su pirštais, bet ir su „Microsoft Pen“. „Surface Studio“ bus tikrai nepigus ir kainuos bent 2999 USD. Daugiau apie kompiuterį ankstesniame straipsnyje.

microsoft-surface-studio-6-840x472

„Surface BooK“ nešiojamasis kompiuteris – greičiausias iki šiol. Naujieji „Microsoft“ „Surface Book“ turės 13.5 colio atjungiamą ekraną, taip jį paverčiant į planšetę. Gamintojas deklaruoja, kad baterijos tarnavimo laikas prailgės iki 16 valandų. Patobulinta aušinimo sistema užtikrins, kad kompiuteris visada veiks didžiausia galia. „Surface Book“ gaus naujausius „Intel Skylake“ i7 procesorius bei „nVidia GeForce GTX 965M“ grafikos spartintuvus. Pirkėjai dabar galės rinktis iš trijų „Surface Book“ konfigūracijų. Pigiausia bus su 256 GB kaupikliu bei 8 GB atminties kainuojanti 2400 USD, vidutinė su 512 GB kaupikliu kainuos 2800 USD, o pilniausia versija su 1 TB kaupikliu bei 16 GB RAM atsieis net 3300 USD. „Surface Book“ sveria apie 1.65 kg, o prekyboje pasirodys nuo lapkričio 10 dienos. Dabar kompiuterį jau galima užsisakyti iš anksto.

ssp_311-0 ssp_327-0

ssp_303-0 ssp_323-0

„Surface Dial“ yra naujas „Microsoft“ išradimas. Tai periferijos prietaisas leisiantis besinaudojantiems „Surface“ kompiuteriais intuityviai ir greitai valdyti savo kompiuterį priartinant, didinant ar naviguojant po jį. „Dial“ ypač tiks tiems, kas turės „Surface Studio“, nes įgalins unikalias funkcijas ir potyrius.

surface-dial-840x473

„Microsoft“ dar pasidžiaugė, kad dėka „Windows 10 Creator“ atnaujinimo, virtuali realybė bus kur kas prieinamesnė. Kompanija atskleidė, kad HP, „Lenovo“, „Asus“, „Dell“ ir „Acer“ greit pasiūlys virtualios realybės įrenginius, kurie veiks dėka „Windows 10 Creator“ atnaujinimo. Svarbiausia tokių virtualios realybės akinių savybė bus kaina, kuri suksis apie 300 JAV dolerių ribą.

vr-headsets-840x472


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.