Virtuali realybė dar labai šviežias išradimas, o pasitaikius progai žmonės nori ją išbandyti. Dažniausiai tai daroma kokioje nors viešoje vietoje, kur demonstruojamos virtualios realybės įrenginio galimybės, bet ši pramoga gali tapti nemalonios ligos priežastini.

Viename forume buvo pasidalinta informacija, kad masiniuose renginiuose naudojami virtualios realybės akiniai gali būtų akių herpes viruso šaltinis. Demonstracijų metu įrenginį išbando masės žmonių, neretai ir sergantys kokiomis nors ligomis, tad natūralu, kad po tokių žmonių užsidėjus akinius galima užsikrėsti kokiu nors virusu ar bakterija.

vr-herpes

Jau dabar virtualių akinių gamintojai siūlo plaunamas dalis, taip norint sumažinti bet kokių ligų plitimo galimybę. Esant tokiems patobulinimams, daug lengviau rūpintis akinių švara ir higiena.

Nors ši istorija forume nėra paremta jokiais moksliniais tyrimais, bet ji gan tikėtina. Įrenginiu naudojantis masėms žmonių vieni ar kiti tikrai gali kuo nors sirgti. Sveika logika sufleruoja, jei jau virtualios realybės akiniai duodami dideliam kiekiui žmonių, jų higiena turi būti pasirūpinta tinkamai, bet ar tai vyksta nuolatos, čia jau kitas klausimas.

Categories: Įvairūs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.