mi-note-2„Xiaomi“ šiandien galiausiai nutraukė uždangą nuo „Mi Note 2“! Negalime nepaminėti, kad naujasis telefonas perėmė daugiau nei porą ne tokio ir seno „Galaxy Note7“ ypatybių ir, jei atvirai, pristatymo laikas negalėjo būti parinktas geriau.

„Mi Note 2“ turi stilingą abejose pusėse  išlenkto korpuso dizainą tiek priekinėje, tiek galinėje pusėse. Panašumai su jau minėtu „Samsung“ įrenginiu yra 5,7 colio OLED ekranas, lenktas abejose pusėse. Kadangi kalbama apie tikrai lankstų ekraną, ne tik optinę apgaulę, įdomu, ar pats ekranas nėra gautas iš „Samsung“. Kad ir kaip būtų, ekrano rezoliucija yra FullHD, o ne QHD, kaip buvo spėliojama.

Su 77 % ekrano/korpuso santykiu „Mi Note 2“ atrodo gana įspūdingai. Telefonas varomas naujausiu „Qualcomm Snapdragon 821“ mikroschemų rinkinio su maksimaliu 2,35 GHz greičiu. Jis dirba su LPDDR4 6 GB operatyviosios atminties ir 128 GB UFS 2.0 vidinės atminties tandemu. Kita įmanoma versija – 4 GB operatyviosios ir 64 GB vidinės atminties.

Kalbant apie foto kamerą, Kinijos įrangos gamintojai praleido dabar ant bangos esantį dvigubos kameros atnaujinimą. Vietoj to telefonas gavo 22,56 MP „Sony IMX218 Exmor“ jutiklį su f/2.0 diafragma. Kamera taip pat turi EIS skaitmeninį stabilizatorių vaizdo įrašams  filmuojant iki 4K rezoliucijos. Jis veikia per 3 ašių giroskopą ir žada puikų realaus laiko drebėjimo sumažinimą. Taip pat gausite PDAF hibridą ir kontrastinę autofokuso sistemą, dvigubo tono LED blykstę ir „Xiaomi“ patentuotas mažo apšvietimo ir ilgo išlaikymo technologijas.

„Mi Note 2“ priekinėje pusėje sumontuota 8 MP kamera su „Sony IMX268“ jutikliu. Kitaip, nei kitose šiuo metu rinkoje esančios kamerose asmenukėms, čia nėra  fiksuoto fokusavimo  modulio, tik autofokusas. Kamera  turi f/2.0 diafragmą ir keletą papildomų „Xiaomi“ optimizavimo funkcijų, kaip, pavyzdžiui, patobulinta grupinė asmenukė ar „Beautify 3.0“.

xiaomi-mi-note2-2„Xiaomi Mi Note 2“ yra puikiai pritaikytas mobiliojo ryšio technologijoms. Jis siūlo pasaulinį LTE palaikymą 6 ryšio tipuose ir visose 37 juostose. Jame yra labai tikslus GPS ir pilnai funkcionalus NFC moduliai. Pastarasis leidžia P2P bendravimą, taip pat skaitymą, rašymą ir kortelės emuliaciją, kuri tikrai daugeliui bus patogi moderniose NFC prieigos kontrolės darbo vietose ir namuose.

Kita įdomi „Mi Note 2“ funkcija – aukštos kokybės 24 bitų/192 kHZ DAC (skaitmeninio signalo konvertavimas į analoginį). Ir galiausiai šis telefonas maitinamas padoraus 4070 mAh akumuliatoriaus, turinčio greitąjį krovimą („Quick Charge 3.0“).

Kaip jau minėta, „Xiaomi Mi Note 2“ bus galima rinkti iš poros variantų. 6 GB operatyviosios ir 128 GB vidinės atminties variantas bus parduodamas už 3299 CNY arba 485 JAV dolerius namų rinkoje, pasaulinėje – 520 JAV dolerių su pilna „Google Play Services“. Jei norėsite sutaupyti, kuklesnis variantas turės atitinkamai  4 GB ir 64 GB už 2799 CNY arba 415 JAV dolerių.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.