Internete pradėjo sklisti skundai, kad  EVGA GTX 1070 / 1080 FTW vaizdo plokštės nei šio nei iš to parodo juodą ekraną, kartais net pradeda kibirkščiuoti ir, žinoma, sugenda. Tai vyksta dėl nepakankamo maitinimo grandinės aušinimo, kitaip žinomos kaip VRM.

Visa problema yra tame, kad gamintojas kiek pataupė, ir VRM perkaista, nes blogai aušinasi. Montažinė plokštė įkaista tiek stipriai, kad net kiek toliau esantys atminties lustai įkaista iki 107 laipsnių pagal Celsijų, kai jų maksimali darbinė temperatūra yra 95 laipsniai. Kartais net pradeda svilti pati montažinė plokštė.

evga-1070-ftw

EVGA jau siūlo sprendimą šiai problemai. Gamintojas FTW serijos plokštei uždėjo termo padą ant VRM grandinės, taip ji liečiasi su aušintuvu. Tada buvo testuojama GTX 1080 FTW vaizdo plokštę apkraunant su „FurMark“. Kaip matome iš pateiktos termo nuotraukos, montažinė plokštė po patobulinimo nebeperkaista.

Kompanija pasiruošusi kiekvienam, įsigijusiam GTX 1070 / 1080 FTW serijos vaizdo plokštes, termo padus VRM grandinei suteikti nemokamai. Bet uždėti juos gaus jau pats vaizdo plokštės savininkas.

 gtx-1080-ftw-with-thermal-pads


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.