galaxy-s-8Nors „Samsung“ jau pradėjo „Galaxy S8“ programinės įrangos darbus, gamintojas gali atidėti faktinį būsimo flagmano pasirodymą. Taip yra todėl, kad kompanija priversta tučtuojau imtis dar vieno tyrimo, kuris, kaip jau žinome, yra susijęs su „Galaxy Note 7“ nelaimėmis, kurios privertė kompaniją stabdyti šio telefono gamybą ir pardavimą. Dėl šios milžiniškos nesėkmės „Samsung“ pranešė atleidusi apie 200 vykdomojo personalo žmonių.
Vienas „Samsung“ vadovų D.J. Koh pareiškė, kad kompanija darys viską, kas jos valioje, kad rastų priežastis, lėmusias „Galaxy Note 7“ sprogimus, tačiau iki šiol pati kompanija nesugebėjo išsiaiškinti šių nelaimių kilmės. Dėl šių komplikacijų inžinieriai, dirbantys ties „Galaxy S8“, negali tęsti darbo, nes jiems taip pat yra pavesta išsiaiškinti, kas yra negerai su liūdnai pagarsėjusiais „Note 7“.
„Samsung“ pasikliovė „LG“ dėl akumuliatorių išmaniesiems telefonas, taigi tikimasi, kad buvęs fiasko nebepasikartos. Viliamasi, kad „Galaxy S8“ bus pristatomas vasario mėnesį, tačiau šie netikėtumai gali reikšti, kad naujasis išmanusis telefonas bus parodytas tik po MWC 2017 (Mobile World Congress), kuris vyks vasario 27 – kovo 2 dienomis.
Jau tikimasi, kad „Samsung Galaxy S8“ turės daugiau funkcijų, kurios nustelbs „Note 7“, kaip, pavyzdžiui, S-Pen rašiklis. Buvo plačiai apkalbama gandų lygyje, kad telefonas turės dvigubos kameros konfigūraciją, 4K ekraną, galingą ARM Mali GPU.

Categories: Telefonai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.