Kaip visada, pasirodžius aukščiausios klasės telefonams, juos norima išbandyti ekstremaliausiose situacijose ir pažiūrėti kaip jie atsilaiko prieš braižymą, lenkimą ar netgi ugnį. Nors „Google Pixel“ ir neturi atsparumo vandeniui, nepasikuklinta telefoną įmesti į dubenį su vandeniu, kuriame jis veikė net vieną valandą.

Pirmame video pamatysite visus „Google Pixel“ kankinimo testus. Telefonas gerai atsilaiko prieš ekrano braižymą, nugarėlės viršutinė dalis su stiklu irgi gan atspari. Ten, kur galinis dangtelis metalinis, bandyta naudojant peilį ir matosi, kiek jėgos įdėjus telefonas braižosi. Prieš ugnį telefonas atsilaikyti nesugeba, pakaitinus ekraną jame lieka balta dėmė. Lenkimo testą „Pixel“ atlaikė nesunkiai, pasak bandytojo, tai vienas geriausiai surinktų telefonų, išleistų šiais metais. Verta paminėti, kad „Google“ pataupė ties garsiakalbio grotelėmis, kurios yra medžiaginės, joms užsinešus, jas išvalyti gali būti didelių problemų.

Kitame video pamatysite, kaip išbandoma „Google Pixel XL“ atsparumas vandeniui, nors telefonas ir neturi atsparumo skysčiams sertifikato. Jam suteikiamas tik IP53 sertifikatas, kuris reiškia, kad telefonas gali susidoroti nebent su menku aptaškymu. Kaip jau užsiminėme, „Pixel XL“ dubenyje su vandeniu praveikė valandą, o ištraukus nerodė jokių gedimo ženklų. Telefoną pabandžius išsamiau paaiškėjo, kad kiek blogai pradėjo veikti garsiakalbis, kurį, kaip minėjome, saugo medžiaga, visos kitos „Pixel“ funkcijos nestreikavo.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *