gif„Kodak“ prikelia legendą „Kodak Ektra“ telefono pavidalu, kurį pavadino inovatyvios ir funkcionalios 35 mm kameros, pagamintos 1941 metais, garbei. „Android“ operacinės sistemos varoma skaitmeninė versija yra stebėtinai įspūdinga, atsižvelgiant į pirmąjį androidinį „Kodak IM5“.

„Kodak“ aiškina, kad „Ektra“ yra skirti patirti senos geros fotokameros teikiamus įspūdžius – jie sukūrė netgi odinius aksesuarus, kurie atrodo kaip klasikinės kameros dėklai. Pati telefono nugarėlė taip pat yra odinė, joje rasite kameros objektyvą ir rankenos imitaciją, kuri primena „Kodak“ kamerą.

Pati kamera yra 21MP su f/2.0 objektyvu ir optiniu nuotraukų stabilizatoriumi. Ji turi veidų atpažinimo sistemą ir gali įrašinėti 4K video įrašus. Galite tikėtis ir dvigubos dvigubo tono LED blykstės. Asmenukėms sumontuota 13MP kamera priekinėje telefono pusėje.

„Kodak Ektra“ galės pasigirti solidžiomis nuotraukų redagavimo funkcijomis; nepamiršti ir video įrašams skirti efektai.

Kalbant apie kitas specifikacijas, šis telefonas nėra didelis – „Ektra“ turi 5 colių 1080p ekraną. Jis varomas „Helio X20“ mikroschemų rinkinio su 3GB operatyviosios atminties ir 32GB vidinės atminties. Taip pat šiame įrenginyje yra microSD jungtis, kad nepritrūktų vietos naujoms nuotraukoms video įrašams. Gamintojas nepašykštėjo didelio 3000 mAh akumuliatoriaus.

kodak_ektra_hr-720x400 kodak_ektra

„Kodak Ektra“ prekyboje pasirodys Jungtinėje Karalystėje dar šį gruodį, orientacinė jo kaina bus 450 svarų sterlingų. Kitose šalyje jis atsiras 2017 metų pradžioje.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts

Hardware / Geležis

MSI siūlys mini kompiuterius su pasyviu aušinimu

MSI ruošiasi pasiūlyti visiškai pasyvaus aušinimo NUC standarto mini kompiuterius: „Cubi 3 Silent“ ir „Cubi 3 Silent S“. Abu kompiuteriai turės aliuminį korpusą, kuris pats veiks kaip visos sistemos aušinimas. Kompiuteriuose bus montuojami 7 kartos Skaityti…

Telefonai

„Google Pixel 2“ ištvermės testas

Kaip jau darosi įprasta nauji telefonai visada išbandomi kaip jie atsilaiko prieš įvairiu kankinimus. Taip mums suteikiama proga teoriškai pamatyti koks telefono ilgaamžiškumas ir ar iš kokybiškų medžiagų jis pagamintas. Šį kartą ištvermės testą laiko Skaityti…

Žaidimai

„Star Wars: Battlefront 2“ vieno žaidėjo režimo treileris

„Electronic Arts“ ir „DICE“ ką tik išleido „Star Wars: Battlefront 2“ vieno žaidėjo režimo treilerį. Kaip jau galime matyti iš pavadinimo, šiame video visas dėmesys skiriamas vieno žaidėjo režimui. Priminsime, kad „Star Wars: Battlefront 2“ Skaityti…