Galime pasakyti, kad mus nustebino, jog grupinis ieškinys prieš „Samsung“ atsirado tik dabar. JAV piliečiai dėl menkiausių nepatogumų pasiruošę kompanijas paduoti į teismą, o „Samsung“ savojo ieškinio teko laukti gan ilgai, žinant nemalonią situaciją su užsiliepsnojančiais „Galaxy Note 7“ telefonais.

Pagrindinis ieškinio skundas yra tas, kad „Galaxy Note 7“ turėtojai yra nepatenkinti, kaip vyko ir vyksta telefonų keitimas, nes kai kurie be telefonų buvo palikti net kelioms savaitėms. Be to, „Samsung“ po pirmojo atšaukimo nesugebėjo telefonų atnaujinti visiem norintiems. Kaip žinome dabar, tai gera žinia, nes „Samsung“ galiausiai „Galaxy Note 7“ reikėjo atšaukti ir išimti iš prekybos. Žmonės taip pat piktinasi, jog jie net negalėdami naudotis telefonu ir toliau turėjo mokėti mėnesinį mokesti ryšio tiekėjams pagal pasirašytą sutartį.

„Samsung“ iš kart buvo pranešę, kad pakaitinių telefonų gali tekti laukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Iki dabar žinomi 112 atvejų, kai „Galaxy Note 7“ užsiliepsnojo ar pradėjo rūkti.

galaxy-note-7-burned


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *